Kur ziemā atrast īstu vasaras sajūtu?

Pēdējo dienu lielais aukstums ne vienam vien liek nopūsties ilgās pēc karstas vasaras un spožas saules. Travelnews.lv sniedz ieskatu dažos Vācijas kūrortos, kur vasara, koši bikini, raibi kokteiļi un gaismas pielieta pludmale baudāma visu gadu. Ilgojaties nakšņot teltī? – arī tas Vācijā ir iespējams segtā kempinga laukumā.

Galaxy Rutschenparadies Erdingas termās Bavārijā (Therme Erding) nepilnus 40 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Minhenes. Akvaparks ar 20 nobraucienu caurulēm, kuru kopējais garums sasniedz 1700 metrus. Dienas ieejas karte - 26 eiro.

Tropu paradīze Eiropas centrā – atpūtas centrs Tropical Island atrodas tikai 60 kilometrus uz dienvidiem no valsts galvaspilsētas Berlīnes. Milzīgajā hallē ir smilšu pludmales un neskaitāmi baseini. Dienas ieejas karte – ap 20 eiro.

Palmas, papardes, orhidejas – sulīgi džungļi ar vairāk nekā 20`000 augiem sagaidīs tūristus Potsdamas Biosfērā (Biosphäre Potsdam). Starp citu, tur ir arī brīvi lidojoši papagaiļi un citi eksotiski dzīvnieki – visu gadu! Gidu vadītās ekskursijas, sarīkojumi un izstādes iepriecēs ne tikai bērnus, bet būs laba atpūta visai ģimenei. Dienas karte – 11,50 eiro.

Ja jūsu sapņu hobijs ir niršana, varat apsvērt iespēju vispirms spēkus izmēģināt segtajā niršanas centrā Reinbahā (Indoor-Tauchzentrum Rheinbach). Dienas karte – no 39 eiro.

Mazliet jocīgi, bet varbūt tieši tas, pēc kā šobrīd ilgojaties, kad aiz loga ir kupenas un termometrs noslīdējis krietni zem nulles, ir nakšņošana teltī. Berlīnes Hüttenpalast kempinga laukuma segtajā hallē tas ir iespējams. Cenas segtajā un no aukstuma pasargātajā telšu un karavānu laukumā sāks no 45 eiro par nakti.

Negribat pat ziemā atteikties no sērfošanas? – tad jādodas uz ūdens parku Alpamare Bad Telcā (Bad Tölz) Augšbavārijā. 200 kvadrātmetru lielajā sērfošanas baseinā ir perfekti viļņi! Dienas karte – 34 eiro.

No ziemas sala var paslēpties arī pirtī, turklāt Ercgebirges (Erzgebirge) Badegärten Eibenstock iespējams apceļot dažādu pasaules valstu tradicionālās pirtis – indiāņu akmens tvaika pirti, itāļu dubļu pirti, krievu pirti un japāņu karsto akmeņu pirti un citas.

Katram atliek izvēlēties savu vietu, kur ziemas vidū baudīt siltumu! – sinoptiķi februārī vēl pavasari nesola.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūta ūdens atrakciju parkā!  Ventspils TIC
Atvērts trešdien - svētdien no plkst. 12.00 līdz plkst. 21.00. | Skatīt vairāk
Dinaburgas pilsdrupas un pils makets Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dinaburgas pili Naujenes pilskalna vietā 1275. gadā uzcēla Livonijas ordeņa mestrs Raceburgas Ernests. Mūsdienās ir saglabājušās pils drupas. | Skatīt vairāk
Slutišķu sādža Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Slutišķu ciems ir autentiska apdzīvota sādža, kur apmeklētāji var iepazīties ar unikālām Latgales vecticībnieku kultūras un sadzīves | Skatīt vairāk
Subates senlietu krātuve-muzejs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Krātuve piedāvā aplūkot informāciju un senlietas, kas ir savāktas Subates pilsētas un Prodes pagasta teritorijā, iepazīties ar Subates pilsētas | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Jūrmalas TIC
,


Avis
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45888805sec.