Spānijas pludmalēs glābs no sirdslēkmēm

Spānijas pludmalēs un vairākās viesnīcās parādījies jauns pakalpojums – ātrās palīdzības sniegšana sirds apstāšanās gadījumā. Šāds solis sperts lai radītu drošības sajūtu saviem klientiem, īpaši tiem, kuri slimo ar sirds slimībām.
Saskaņā ar Spānijas medicīnas sabiedrības datiem, Spānijā katru gadu 30000 cilvēku iet bojā no pēkšņas sirds apstāšanās. Sabiedrības pārstāvji apgalvo, ka vienīgais veids, kā palielināt izdzīvošanas gadījumu skaitu šādās situācijās, ir nekavējoties sniedzot pirmo palīdzību un nodrošinot defibrilatorus publiskās vietās.
Norte de Gandia pludmale, kas atrodas Valensijas autonomajā apgabalā, kļuvusi par pirmo pludmali, kas saņēmusi „Kardioprotektīvās pludmales” sertifikātu. Kopš tā laika šādus sertifikātus ir ieguvušas vairākas citas pludmales un 12 Spānijas viesnīcas. Lai šādu sertifikātu iegūtu, galvenais nosacījums ir defibrilatora esamība un profesionāls medicīniskais personāls, kas varētu sniegt pirmo palīdzību.
Spānijas medicīnas sabiedrība uzskata, ka nākotnē viesnīcu un pludmaļu skaits ar līdzīgiem sertifikātiem tikai augs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Testosterona deficīts? Republikas laukuma klīnika
Hipogonadāliem vīriešiem ir arī augstāka prevalence trauksmes traucējumiem un depresijai, pazemināta motivācija, pazeminātas koncentrēšanās | Skatīt vairāk
Slēpošana - ieplāno atpūtu laikus! Estravel Latvia
Pēc rudens nāks Ziema! Kalnu un aktīvās atpūtas cienītāji novērtēs šos piedāvājumus! Dažādām gaumēm un budžetam | Skatīt vairāk
no 375 EUR
Uzņēmumi


Novatours
,


WOOPS
,


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.03381991sec.