Tūristiem piedāvās vakariņot kopā ar haizivīm

2012. gada jūlijā un augustā, katru ceturtdienu, Palmas de Maljorkas Spānijā akvārijā, plkst. 20:30 būs iespēja baudīt neparastas vakariņas speciāli tam ierīkotā telpā haizivju akvārija iekšienē.

Akvārija direktors Antonio Gonzaless Klemente stāsta, ka ar katru gadu kļūst arvien grūtāk pārsteigt tūristus un vietējos atpūtniekus. Cilvēki meklē ko neaizmirstamu un vēl nebijušu, tāpēc arī atvērts šis interesantais restorāns.

Maltītē tiek piedāvāti Vidusjūras ēdieni, ko pagatavojuši labākie šefpavāri. Apmeklētāji var izvēlēties baudīt romantisku divvientulību kopā ar mīļoto vai neaizmirstamu ballīti draugu un ģimenes lokā. Pieaugušajiem šādas vakariņas izmaksās 80 eiro, bet mazākajiem apmeklētājiem 35 eiro. Turklāt par bērnu izklaidi atbildēs apmācīti darbinieki, ļaujot vecākiem netraucēti baudīt pasākumu. Pēc vakariņām apmeklētāji tiks cienāti ar vīnu vai šampānieti uz jumta terases. Tāpat varēs izbaudīt arī ekskursiju pa augstākminēto Palmas de Maljorkas akvāriju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.08.2025 - 20.08.2025 Svētās Māras dziesmu vakaras Krāslavas TIC
Šī gada 17. augustā plkst. 18.00 aicinām uz noslēdzošo svētajai Mārai veltīto tautasdziesmu vakaru! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.08.2025 - 20.08.2025 Zelma Kraft: Roku darbs ar stāstu! Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj vietu, kur āda pārtop par mākslu — “Zelma Kraft” darbnīcā Rēzeknē atradīsi neatkārtojamus rokdarbus, kādus neatradīsi nekur citur | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,


AZA tours
,


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.08140397sec.