Aizvien vairāk tūristu apzog Romas kultūras pieminekļus

Interesentiem, kuri vēlas klātienē apjūsmot Senās Romas atstāto kultūras mantojumu, šis var būt pēdējais brīdis, lai apciemotu Itālijas galvaspilsētu. Balstoties uz policijas sniegto informāciju, pēdējā laikā Romu pārņēmis zādzību vilnis – tūristi ne tikai apskata senās relikvijas, bet labprāt paņem daļu no tām līdzi uz mājām.

Par laimi, lidostas drošības kontrole saglabā pastiprinātu modrību un pievērš īpašu uzmanību aizdomīgiem priekšmetiem ceļotāju bagāžā. Pēdējo sešu mēnešu laikā viņiem izdevies atgūt lielu daudzumu priekšmetu, kas saistīti ar Romas kultūras pieminekļu apzagšanu. Secināts, ka visvairāk "zaglīgo" tūristu ierodas no Lielbritānijas un citām Ziemeļeiropas valstīm. Šos cilvēkus parasti gan neaiztur, bet izsaka stingru brīdinājumu.

Romas policijas nodaļas priekšnieks Antonio Del Greko stāsta: "Es saprotu, ka Roma ir neatvairāmi leģendāra un krāšņa pilsēta, taču tas nebūt nenozīmē, ka antīkās mākslas un arhitektūras objektu detaļas ir jāzog. Ja tūristi vēlas suvenīrus, tos taču var iegādāties kādā veikaliņā."

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Stilīgs jumta terases restorāns un bārs! Stage 22
Rīgas 5 zvaigžņu viesnīcas «Grand Hotel Kempinski Riga» restorāna «Stage 22» apmeklētāji savas maltītes un izcilos kokteiļus var baudīt arī | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 27.06.2025 Unikālas brīvdienas RODĀ! Coral Travel Latvia
Aizvadi mierpilnas, taču ekskluzīvas brīvdienas RODĀ! LĪDZ 27.JŪNIJAM īpaši piedāvājumi boutique viesnīcām - tiem, kas bauda mieru un klusumu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 24.06.2025 Vososrys Saulgrīži Ondrupinis lauku sātā Krāslavas TIC
21. jūnijā plkst. 11.00 aicinām uz vienu no Latviskās dzīvesziņas festivāla "Tiekamies Vasaras saulgriežos!" notikumu arī muzejā “Andrupenes lauku | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.24635077sec.