Hotel Ritz Parīzē piedzīvos miljoniem eiro vērtu renovāciju

Viesnīca "Hotel Ritz Paris" tiks slēgta uz divu gadu ilgu periodu, lai atjaunotu pilsētas atpazīstamāko luksusa viesnīcu, pielāgojot tās estētiku un tehnoloģijas 21. gadsimta tendencēm.

Pieczvaigžņu viesnīcas renovāciju nolemts veikt pēc tam, kad tai nav izdevies iekarot Francijas iekārotāko apartamentu saraksta virsotnes. Pēdējo reizi viesnīcā nozīmīgi rekonstrukcijas darbi veikti tikai 1979. gadā.

Reiz šajā viesnīcā, kuras īpašnieks ir ēģiptiešu magnāts Mohameds Al Fajeds, labprāt apmeties gan Čārlijs Čaplins, gan Koko Šanela, kā arī Ernests Hemingvejs, turklāt 1997. gadā, neilgi pirms liktenīgās autoavārijas, šeit pusdienoja princese Diāna un Al Fajeda dēls Dodi.

140 miljonu eiro vērtā rekonstrukcija ilgs līdz 2014. gada vidum. Tās laikā hotelī tiks radīts jauns dārza restorāns, kā arī viesnīcas 160 numuriņos tiks ieviestas jaunākās tehnoloģijas.

Visas guļamistabas tiks renovētas, taču nepazudīs viesnīcas tradicionālā stila iezīmes – rozā, mandeļu zaļie, dzeltenie un debeszilie toņi.

Industrijas lietpratēji atzīst, ka bija pienācis pēdējais brīdis hoteļa atjaunošanai. Viesnīcā uzstādītās tehnoloģijas, piemēram, lifti un pārtikas pacēlāji, esot pārāk novecojušas.

Nakti pirms viesnīcas slēgšanas tā bijusi burtiski pārpildīta – visi luksusa apartamenti cenu diapazonā no 850 līdz 10.000 eiro esot bijuši aizņemti. Slēgšanas dienā viesiem tika piedāvāta arī īpaša ēdienkarte – par 240 eiro bija iespējams nobaudīt zilo omāru aveņu vinigretā ar kaviāru.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Baudi ziemas priekus Augšdaugavas novadā! Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kamēr ziema mūs priecē ar skaistu sniegu, aicinām ikvienu aktīvi pavadīt neaizmirstamus ziemas brīžus Augšdaugavas novadā! | Skatīt vairāk
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. Ēkas pirmajā stāvā ierīkota dažādu seno amatu ekspozīcija un daudzfunkcionāla | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.01.2026 - 28.01.2026 Rēzekne - Pilsēta, Kas Uzrunā! Rēzeknes pilsētas TIC
Sajūti pilsētu caur kafiju, vīnu, izstādēm un arhitektūras stāstiem, kas neatlaiž. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.59203577sec.