Boeing ļaus pasažieriem veikt zvanus un skatīties TV tiešraides

Aviācijas gigants Boeing paziņojs, ka jau tuvā nākotnē pasažieri varēs veikt zvanus lidojuma laikā, skatīties TV tiešraides un brīvi lietot internetu.

Šādas iespējas drīzumā pavērsies jaunā Boeing 787 Dreamliner un flagmaņa 747-8 Intercontinental pasažieriem.

Sistēmas, kas ļaus lietot mobilos tālruņus un skatīties TV tiešraides, kā arī izmantot Wi-Fi interneta pieslēgpunktu lidojuma laikā, aviolaineros tiks iebūvētas jau konstrukcijas procesa laikā. 

2014. gadā lidmašīnās būs iespējams lietot arī bezvadu datu straumēšanu.

Lai gan dažas aviokompānijas pasaulē jau ļauj komunicēt pa mobilo tālruni lidojuma laikā, kā arī piedāvā Wi-Fi pieslēgpunktus, Boeing spertais solis visticamāk būs globāla inovācija.

Maikls Sinets, galvenais Boeing lidmašīnu sistēmu inženieris, atzina, ka šāds projekts ir tikai atbilde uz to, ko pieprasa pasažieri.

"Pasažieri vēlas, lai lidojuma laikā viņi varētu brīvi sazināties pa mobilajiem tālruņiem, lietot e-pastu un internetu," sacīja Sinets.

2012. gada maijā aviokompānija Virgin Atlantic atļāva Airbus A330 pasažieriem komunicēt pa mobilajiem tālruņiem lidojuma laikā no Londonas uz Ņujorku, izmantojot sistēmu, kas darbojās kā telekomunikāciju bāzes stacija. Taču jau iepriekš Lufthansa un Qatar Airways atteikusies no līdzīgas sistēmas pasažieru sūdzību dēļ.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 23.06.2025 ATPŪTĀ TURCIJA Atlantic Travel
Kirman Arycanda De Luxe ir lieliska izvēle ģimenes atpūtai: sakopta pludmale, akvaparks, pārdomāta bērnu infrastruktūra un ēdināšana, uzmanīgs | Skatīt vairāk
Agrās rezervācijas uz saulaino Ēģipti! Coral Travel Latvia
Atgādinām, ka turpinās agrās rezervācijas uz saulaino Ēģipti 🌴 Piedāvājam Jums Hurgadas kūrortu - vietu, kur tirkīzzilie ūdeņi satiekas ar | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Meža skuķi” TAKA
Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību. | Skatīt vairāk
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes muižas parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.54558492sec.