Britiem piedāvās tūri uz bīstamiem Tuvo Austrumu reģioniem

Jauna, 12 dienu ilga autobusa tūre no Birmingemas uz Pakistānas pilsētu Mirpuru izpelnījusies kritiku, jo šī ceļojuma maršruts šķērso vairākus par bīstamiem atzītus punktus uz pasaules kartes.

Pakistānas satiksmes ministrs Tahīrs Khokhers kopā ar Azad-Džammas un Kašmiras reģionālo pārvaldi atzīst, ka 6437 kilometrus garo luksusa tūres maršrutu varēs veikt 12 dienās, paviesojoties septiņās valstīs, kuras 20. gadsimta 60-tajos gados Rietumos dēvēja par "hipiju ceļa" pieturvietām.

Savdabīgais ceļojums, kura laikā autobuss šķērsos Belģiju, Franciju, Vāciju, Austriju, Slovēniju, Horvātiju, Serbiju, Bulgāriju, Turciju un Irānu, nonākot Pakistānā, izmaksās tikai nedaudz virs 150 eiro.

Taču ir kāda visai būtiska problēma – tūrē iekļautas pieturvietas karstajos punktos Kvetas pilsētā netālu no Pakistānas robežas ar Afganistānu, kā arī Irānas galvaspilsētā Teherānā.

Piemēram, 2012. gada jūnijā Kvetā kādu autobusu, kurā atradās vietējās universitātes studenti, skāra ceļmalā novietota bumba, atņemot dzīvības diviem, bet ievainojot 25 pasažierus.

"Es raizējos par drošību," atzīst Birmingemas pārstāvis Lielbritānijas parlamentā Kalids Mahmuds, kura ģimene cēlusies no Mirpuras reģiona Pakistānā. "Ja Pakistānas valdība varētu garantēt stingras un regulāras drošības pārbaudes attiecīgajos punktos, manuprāt, šī būtu lieliska iespēja, kā jauniešiem lietderīgi pavadīt brīvdienas arī ārpus Eiropas."

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
30% Arktiskā Norvēģija ar ekspedīciju kuģi CRUISEcentre
7 naktis uz kuģa MS Spitsbergen, izvēlētās klases kajītē, pilna pansija, tai skaitā dzērieni, īpaši pasākumi, ekskursijas, lekcijas un aktivitātes | Skatīt vairāk
no 3912 EUR
Lielbornes pastaigu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lielbornē jūs gaida terasēs veidots senais parks un 2 km gara reljefaina pastaigu taka. | Skatīt vairāk
Pavasaris Grenlandē, no Kopenhāgenas Estravel Latvia
Iekšējais lidojums no Kopenhāgenas saskaņā ar maršrutu, izmitināšana uz 7 naktīm, brokastis, 1 vakariņas | Skatīt vairāk
no 2450 EUR
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.59311795sec.