Interaktīvas atrakcijas priecēs apmeklētājus "Disney World" parkā

"Walt Disney World" atrakciju parks Floridā apmeklētājiem plāno piedāvāt unikālas atrakcijas, ļaujot izbaudīt dažādas vides, kas maksimāli atklās leģendāros Disneja tēlus un viņu piedzīvojumus.

Jaunajā "Fantasyland" atrakciju kompleksā viesi varēs nokļūt "Apburtajā mežā" ("Enchanted Forest"), kurš radīts, iespaidojoties no Volta Disneja animācijas filmu varoņiem.

"Apburtā meža" atrakciju parku oficiāli plānots atklāti 2012. gada 6. decembrī, piedāvājot apmeklētājiem baudīt neticami krāšņas ainavas, rēcošus ūdenskritumus un pasakaino tēlu pilis, kā arī, piemēram, doties zemūdens piedzīvojumos kopā ar "Mazo Nāriņu".

Jaunākajiem apmeklētājiem un viņu ģimenēm būs iespēja klātienē "tikties" ar animācijas filmu varoņiem, kurus atveidos aktieri. Taču šāda veida atrakcijas būs interaktīvas, ļaujot mazajiem maksimāli iesaistīties stāstos un pat ietekmēt to norisi.

Video piedāvā nelielu ieskatu, kas sagaida apmeklētājus jaunajā "Fantasyland" atrakciju kompleksā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.11.2025 - 16.11.2025 Aktuālās izstādes Liepājā Liepājas reģiona TIB
Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies! | Skatīt vairāk
Zelta rudens Augšdaugavas novadā ir klāt Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kad koki uzvelk savus krāšņākos tērpus un zeme smaržo pēc lapām, Augšdaugavas novads aicina Tevi izbaudīt rudens burvību gleznainās dabas takās! | Skatīt vairāk
Pirmā pasaules kara mantojuma kolekcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Stikānu ģimene nodarbojas ar vēsturisko artefaktu vākšanu. Ir izveidota Pirmā un Otrā pasaules kara artefaktu kolekcija. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.9103992sec.