Viesuļvētras dēļ ASV atceļ tūkstošiem avioreisu

Gaidāmās viesuļvētras "Sendijs" dēļ ASV aviokompānijas atcēlušas tūkstošiem reisu uz un no lidostām valsts austrumu piekrastes tuvumā.

Svētdien, 2012. gada 28. oktobrī, arī lielākā daļa Eiropas lidsabiedrības pārtraukušas lidojumus uz Ņujorku un Vašingtonu. Naktī uz svētdienu Ņujorkas lidostas netika slēgtas, taču pasažieri tikuši informēti par iespējamu haosu tuvāko dienu laikā.

Balstoties uz tiešsaistes aviācijas izsekošanas servisa Flightaware.com datiem, gaidāmās vētras dēļ jau atcelti kopumā vairāk nekā 3 000 reisu.

Piesardzības pasākumi tiek veikti ne tikai lidostās – piemēram, arī Ņujorkas metro darbinieki sagatavo pazemes dzelzceļa tīkla ieejas iespējamajiem plūdiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas bāze “Virogna” TAKA
Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt | Skatīt vairāk
Silts ēdiens, auksts dzēriens un skats! Burzma
Garšu un notikumu telpa Burzma-ēdienu halle Rīgā ar terasi. Brokastis, pusdienu piedāvājums, kafija, dzērieni, vakariņas baudīšanai restorānā vai . | Skatīt vairāk
Laikmetīgā teātra “Volatus” pirmizrāde  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
27. jūnijā plkst. 20.00 Vaidavas ezermalas estrādē laikmetīgā teātra “Volatus” pirmizrāde Lara Merca “Dejas valdzinājums”. | Skatīt vairāk
10 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 21.06.2025 Vasaras saulgriežu tirdziņš Liepājas reģiona TIB
20. un 21. jūnijā Rožu laukumā gaidāms lielais Vasaras saulgriežu tirdziņš, kur varēs iegādāties dažādus labumus svētku galdam un dāvanām. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.16992497sec.