Čehija ielūdz uz Erotikas festivālu

Mēnesi pirms Ziemassvētkiem no 2012. gada 22. līdz 24. novembrim Prāgā notiks erotikas festivāls Erotický Festival.

Kā sola festivāla organizatori, apmeklētājiem tiks piedāvāti erotikai paredzēti palīglīdzekļi, erotiska apakšveļa, erotiskas gravīras, kā arī erotiskās programmas.

Festivāls norisināsies trīs dienas un trīs naktis un programmā Sexy fashion celebrity show tiks svinēta pornozvaigznes Tarijas Vaitas dzimšanas diena, būs seksuālas diskotēkas un daudz kas cits, par ko vairāk informācijas var iegūt festivāla oficiālajā interneta vietnē Erotický Festival.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.08.2025 - 20.08.2025 KĀRLIS KAZĀKS | vasaras vakars terasē Valmieras novada Tūrisma pārvalde
23. augusta vakarā AKUSTIKAS vasaras terasē aicinām uz siltu atkalsatikšanos ar Kārli Kazāku! | Skatīt vairāk
15 EUR
Rodas sala - pagarini vasaru Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // vietu skaits ierobežots | Skatīt vairāk
no 559 EUR
Uzņēmumi


Limbažu TIC
,


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.32071209sec.