Riodežaneiro atklāj pasaulē augstāko peldošo Ziemassvētku egli

Par pasaulē augstākās peldošās Ziemassvētku egles mājvietu šogad kļuvusi Brazīlijas pilsēta Riodežaneiro – tā liecina ieraksts Ginesa rekordu grāmatā.

Latīņamerikas lielākās apdrošināšanas kompānijas "Bradesco Seguros" nu jau septiņpadsmitās uzstādītās Ziemassvētku egles atklāšanai veltītā svinīgā ceremonija 2012. gada 1. decembrī uzskatāma par vienu no trim lielākajiem notikumiem Riodežainero pēc tradicionālā karnevāla un Jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Iespaidīgais koks mirdzēs visā tā krāšņumā līdz 2013. gada 6. janvārim jeb Zvaigznes dienai.

Unikālā egle ir rotāta asimetriski, un dažādi tās elementi simbolizē kādu no četriem gadalaikiem. Piemēram, atspoguļojot rudeni, apgaismojums imitē lapu krišanu, līdz "ziemā", attēlojot valstis, kur Ziemassvētkus svin aukstajā gadalaikā, egle kļūst pilnīgi balta, pateicoties snigšanas efektam.

"Bradesco Seguros" Ziemassvētku egle sver 542 tonnas un ir 85 metrus augsta – šādi gabarīti pielīdzināmi 28 stāvu ēkai. Gigantiskā struktūra rotāta ar 3,3 miljoniem miniatūru spuldzīšu, gaismu virtenēm ar kopgarumu 105 kilometri, kā arī 2 100 stroboskopiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Sezonas noslēguma zaļumballe Dikļos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
22. augustā plkst. 22.00 Neikenkalna Dabas koncertzālē Dikļos norisināsies sezonas noslēguma zaļumballe ar grupu “Zeļļi”. | Skatīt vairāk
7 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.08.2025 - 20.08.2025 Vjetnama – atpūta Fukuokas salā Atlantic Travel
+ bezmaksas ekskursija DĀVANĀ! Ceļo novembrī par labām cenām! | Skatīt vairāk
no 1094 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.08.2025 - 18.08.2025 Koncerts “Divas pasaules” Ēvelē Valmieras novada Tūrisma pārvalde
17. augustā plkst. 11.00 Ēveles ev. luteriskajā baznīcā Mariusa Grenča, Elīnas Krastiņas, Līgas Ivānes koncerts “Divas pasaules”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.00085092sec.