Kronēta Miss Tūrisms 2012

"Miss Tūrisms Krievija", 23 gadus jaunā Tatjana Maksimova, triumfēja "Miss Tūrisms Pasaule 2012" konkursā Taizemes galvaspilsētā Bangkokā. Purva Rana no Indijas ierindojās otrajā vietā, bet libāniete Nadine Abdel Aziz – trešajā vietā.

"Miss Tūrisms Pasaule 2012" konkurss 2012. gada nogalē pirmoreiz notika Āzijā, konkursā piedalījās dalībnieces no 58 valstīm. Uzvarētāja līdz ar balvām, kas mērojamas vairāk kā 1 500 000 batu vērtībā, kļuva arī par labas gribas vēstnieci un Pasaules Tūrisma organizācijas pārstāvi, kuras uzdevums būs palīdzēt veicināt tūrisma attīstību visā pasaulē.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.12.2025 - 09.12.2025 KINO Krāslavā Krāslavas TIC
KINO Krāslavas kultūras namā 6. un 7.decembrī! Nepalaid garām iespēju noskatīties kādu interesantu filmu! | Skatīt vairāk
no 2.00 EUR
Kokgriešanas meistara Vilcāna darbnīca Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Varis Vilcāns ir koktelnieks un metālkalējs, kas sevi dēvē par dīvaino lietu meistaru. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.12.2025 - 06.12.2025 Izpārdošana turpinās! Estravel Latvia
Kiberizpārdošana līdz 05.12.! Piedzīvojumu ceļojumi ar atlaidi līdz 30% - izmantojiet izdevību! | Skatīt vairāk
no 503 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::8.72406888sec.