Sporta notikumu gaidās Riodežaneiro ierīko tūkstošiem jaunu naktsmītņu

Tūristiem, kuri Riodežaneiro ieradīsies, lai vērotu Brazīljas 2014. gada FIFA Pasaules kausa izcīņu un 2016. gada Vasaras Olimpiskās spēles, būs iespēja apmesties pārveidotās "mīlas viesnīcās".

Motelis "Shalimar", kas atrodas ekskluzīvajā pludmaļu rajonā Leblonā, ir viena no 60 "mīlas viesnīcām", kuras pašreiz piedzīvo pārvērtības, lai sagatavotos viesu uzņemšanai pasaules mēroga sporta notikumu laikā. Jau pārveidoti 30 no iestādes 62 numuriem – no tiem uz laiku izņemti sarkanie paklāji, spoguļi, sirds formas ūdensgultas un pat... ķēdes pie sienām.

Kā ziņo Riodežaneiro investīciju veicināšanas padome "Rio Negocios", pilsētas viesnīcu pārveidošanai tiks tērēti vairāk nekā 100 miljoni ASV dolāru, kopumā izmainot 3 500 no 6 500 naktsmītņu numuriem.

"Pašlaik ir problēmas ar pieejamo viesnīcu istabu skaitu, taču mēs pie tā strādājam," atzīst Riodežaneiro mērs Edvardo Paess.

"Mums ir papildu 16 000 gultu jeb divreiz vairāk, nekā solījām Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai. Mēs izmantosim arī tā dēvētās "mīlas viesnīcas". Tas ir kas jauns – šie numuri varētu kļūt par nebijušu piedzīvojumu pāriem, kuri ieradīsies vērot sporta notikumus."

Riodežaneiro, kas ir mājvieta sešiem miljoniem cilvēku, kopumā ir 32 436 naktsmītņu istabu tūristu izmitināšanai: 20 414 no tiem atrodami viesnīcās, bet 12 022 – dažādos moteļos, luksusa hoteļos, viesu namos un kopmītnēs. Taču jau līdz 2015. gadam plānots naktsmītņu skaitu gandrīz dubultot, palielinot to līdz 47 788.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Markovas pilskalns un izziņas taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns... | Skatīt vairāk
Subates senlietu krātuve-muzejs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Krātuve piedāvā aplūkot informāciju un senlietas, kas ir savāktas Subates pilsētas un Prodes pagasta teritorijā, iepazīties ar Subates pilsētas | Skatīt vairāk
Paula Sukatnieka mājas “Apsītes”  Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli. | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.49281001sec.