Honkongā atgriežas piepūšamā gumijas pīle

Otrdien (21.05.2013) Honkongā pēc uzlabojumu veikšanas atgriezās milzīgā piepūšamā pīle.

Šī 16.5 metrus augstā piepūšamā pīle ostā tika uzstādīta 2. maijā. Kopš tā brīža vietējos iedzīvotājus un tūristus ir pārņēmusi pīļu mānija. Cilvēku pūļi dodas uz ostu, lai iemūžinātu dzelteno pīli. Veikalos tiek pārdoti dažādi pīļu suvenīri un restorānos ir izveidotas īpašas pīļu gaļas ēdienkartes.

Daudzi cilvēki bija sarūgtināti, kad dzeltenā pīle uz brīdi pazuda no skata. Simtiem cilvēku otrdien pulcējās krastmalā un ar aplausiem sveica pīli ar atgriešanos.

Kopš 2007. gada pīle ir atradusies 9 valstīs, 13 pilsētās. Honkongā tā būs apskatāma līdz 9. jūlijam.  


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.06.2025 - 24.06.2025 Atveseļošanās programma Narvā Nikos Travel
Klasiskā ārstēšanas pakete vienā no Igaunijas labākajām sanatorijām. Labākais ieguldījums ir ieguldījums savā veselībā. Nekavējieties un | Skatīt vairāk
592 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.25074506sec.