Pēc tīģeru uzbrukuma Indonēzijā vīrieši meklē patvērumu kokā

Kā vēstī vietējie laikraksti, pieciem vīriešiem Indonēzijā jau trīs dienas nācies pavadīt kokā, glābjoties no vairākiem tīģeriem, kuri iepriekš līdz nāvei saplosīja viņu ceļabiedru.

Kā ziņots, grupa indonēziešu džungļu biezoknī kādā dabas rezervātā iegāja 2013. gada 4. jūlijā, kur viņiem drīz vien uzbruka vairāki tīģeri. Tomēr plēsīgo dzīvnieku uzbrukums, domājams, sekojis pēc tam, kad vīrieši nejauši nogalinājuši tīģeru mazuli.

Dažas dienas vēlāk aptuveni 30 cilvēku grupa devās džungļos 7 927 kvadrātkilometru plašajā Gununga-Leuzera nacionālajā parkā, lai glābtu piecus izdzīvojušos, kuri par savu atrašanās vietu bija informējuši, izmantojot mobilos tālruņus.

Kā laikrakstam The Jakarta Globe pastāstījis vietējās policijas nodaļas pārstāvis, glābējiem izdevies aizbiedēt četrus tīģerus.

Vīrieši, kuri bija spiesti patverties kokā, džungļos bija devušies, lai ievāktu aromātisko agarkoku, kuru izmanto parfīma, aromātisko eļļu un vīraku pagatavošanā.

"Cilvēki turpina doties džungļos, lai meklētu agarkoku, jo šādi var labi nopelnīt – viens tā kilograms maksā aptuveni 500 ASV dolāru. Taču viņi riskē sastapties ar šeit mītošajiem tīģeriem un ziloņiem."

Tiek lēsts, ka Gununga-Leuzera nacionālajā parkā mīt aptuveni 100 Sumatras tīģeru, kā arī vairākas citas aizsargājamas un apdraudētas sugas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Valmieras novada tūrisma akcija Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. jūnija aicinām visus piedzīvojumu medniekus piedalīties tradicionālajā Valmieras novada tūrisma akcijā “Dārgumu medības”! | Skatīt vairāk
Viesu māja “Vintāža” TAKA
Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.06.2025 - 23.06.2025 Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Jūnija svētdienu branči 11:00 - 14:00 LIDO Atpūtas centrs
Gaidām tevi kopā ar ģimeni un draugiem svētdienās LIDO Atpūtas centra 2. stāva restorānā no plkst. 11.00 līdz 14.00, kur būs gan gardi ēdieni un | Skatīt vairāk
no 17 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.76766491sec.