Aptauja: vislabprātāk kaili sauļojas vācu atpūtnieki

Nesen veiktas aptaujas rezultāti liecina, ka Ādama tērpā vislabprātāk gatavi sauļoties vācu atpūtnieki, bet francūži visvairāk atbalsta vīriešus, kuri pludmalē atpūšas īsajās peldbiksēs.

Aptauja, kuru veica ceļojumu rezervācijas tīmekļa vietne Expedia.com, atklājusi, ka nacionalitātei ir visai liela nozīme attiecībā uz atpūtnieku paradumiem pludmalē. 

Ikgadējā pētījuma rezultāti liecina, ka dienu pludmalē vislabprātāk bez apģērba gatavi pavadīt tieši vācu atpūtnieki. Gandrīz piektdaļa (17 procenti) vāciešu atzinuši, ka vismaz reizi mūžā pludmalē atpūtušies kaili. Salīdzinājumam – kopumā globālā mērogā bez drēbēm atpūtušies septiņi procenti aptaujāto.

Kā liecina pētījuma rezultāti, arī dāņi, šķiet, ir pietiekami pašpārliecināti – 40 procenti dāņu sieviešu labprāt sauļojas bez peldkostīma augšdaļas, turklāt tik pat liels skaits daiļā dzimuma pārstāvju atzinušas, ka ar prieku gatavas aplūkot sevi peldkostīmā fotogrāfijās, kuras ievietotas sociālo mediju tīmekļa vietnēs.

Turpretī viskautrīgākās atpūtnieces, kā izrādās, nāk no Japānas un Malaizijas.

Aptaujas rezultāti liecina arī, ka Francijas iedzīvotāji ir visiecietīgākie attiecībā uz vīriešiem pludmalē, kuri izvēlas valkāt īsās peldbikses. Vairāk nekā 90 procenti francūžu atzinuši, ka šāds apģērba gabals ir pieņemams ietērps atpūtai pie ūdeņiem.

Savukārt, piemēram, indiešu atpūtnieki pludmalē visvairāk laika pavada, būvējot smilšu pilis, bet singapūrieši visvairāk bīstas no haizivīm.

Aptaujā piedalījušies 8 600 pieaugušo no visas pasaules.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.10.2025 - 15.11.2025 Kambodža & Fukuoku sala! Latvia Tours - Berga bazārs
Atklāj pasakaino Kambodžu ar tās noslēpumainajiem Angkora tempļiem un džungļu valdzinājumu, tad ļaujies mierpilnai atpūtai Vjetnamas paradīzē – | Skatīt vairāk
no 2098 EUR
Šrilanka. Ekskursijas un atpūta  Estravel Latvia
Aviobiļetes, transfēri, viesnīcas dažādās vietās, tai skaitā kūrortā, brokastis, vakariņas, norādītās ekskursijas | Skatīt vairāk
no 1689 EUR
 Bebrenes dzirnavas TAKA
Bebrenes muižas apbūves teritorijas ciešā tuvumā, turpat pie muižas mūra žoga ir saglabājusies dzirnavu ēka ar dzirnavnieka dzīvojamo māju blakus. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.02562594sec.