Pasaules sausākajā tuksnesī uzkritis sniegs

Atakamas tuksnesī Čīlē, kas tiek uzskatīts par sausāko pasaulē, novērota ļoti neparasta un reta dabas parādība – šeit uzkritis sniegs.

Kā stāsta Sanpedrodeatakamas iedzīvotāji, tik daudz nokrišņu sniega un lietus veidā, kādi pieredzēti 2013. gada augusta beigās, nav tikuši novēroti jau vismaz trīsdesmit gadu. Šī tuksneša pilsēta atrodas 1 200 kilometru attālumā uz ziemeļiem no Čīles galvaspilsētas Santjago.

Tomēr vietējās amatpersonas neslēpj bažas, ka salīdzinoši lielā nokrišņu daudzuma dēļ var applūst upes – līdzīgi kā tas noticis pagātnē.

Nacionālā tūrisma biroja pārstāvji atzīst, ka dabas fenomena dēļ uz laiku ticis bloķēts ceļš uz Sanpedrodeatakamu. Tomēr, neskatoties uz to, ka meteorologi brīdina par nokrišņiem arī tuvākajās dienās, reģionā nav izsludināta iedzīvotāju evakuācija.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.08.2025 - 16.08.2025 Dzīvās mūzikas vakars ar grupu “Alejas” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā dzīvās mūzikas vakars ar grupu “Alejas”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.07.2025 - 16.08.2025 Tava tropiskā atpūta sākas šeit! Latvia Tours
Romantiskas vakariņas pie jūras divatā vai piedzīvojumu pilnas dienas – snorkelēšana, džungļu takas, tempļu apmeklējumi? | Skatīt vairāk
no 1585 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.08.2025 - 16.08.2025 Izbaudi Kanāriju salu burvību! Latvia Tours
Tavs siltuma un brīvības ceļojums sākas Kanāriju salās – atliek tikai izvēlēties starp Tenerifi un Grankanāriju! | Skatīt vairāk
no 805.00 EUR
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.908535sec.