Populāri kļūst viesnīcu numuri ar atklātām vannasistabām

Luksusa viesnīcas arvien biežāk seko tendencei izbūvēt atklāta tipa vannasistabas. Taču vai jūs būtu ar mieru pavadīt romantisku nedēļas nogali viesnīcā, kur vannu, dušu un pat tualetes podu no guļamistabas atdala vien caurspīdīga stikla siena vai, sliktākajā gadījumā, labierīcības apvienotas ar pārējo telpu?

Daļa viesnīcu klientu jauno tendenci, kas kļūst arvien pamanāmāka, pielīdzina darvas pilienam medus jeb, šajā gadījumā, interjera dizaina mucā. Koncepcija par brīvstāvošu vannu viesnīcas guļamistabā, šķiet, pāraugusi visu labierīcību pārvietošanā uz istabas vidu.

Turklāt šādā veidā mazgāšanās un tualetes poda lietošana kļūst redzama ne vien jūsu ceļabiedram, bet atsevišķos gadījumos – arī garāmgājējiem uz ielas.

To viesnīcu vidū, kuras nav spējušas pretoties jaunajai tendencei, ir, piemēram, "Lloyd Hotel" Amsterdamā, "Renaissance Beijing Capital Hotel" Pekinā un "Ecclestone Square Hotel" Londonā. Par laimi, pēdējā no gadījumiem ar slēdža palīdzību atdalošo stikla sienu iespējams padarīt necaurspīdīgu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk
Pirmā pasaules kara mantojuma kolekcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Stikānu ģimene nodarbojas ar vēsturisko artefaktu vākšanu. Ir izveidota Pirmā un Otrā pasaules kara artefaktu kolekcija. | Skatīt vairāk
Kalkūnes muižas pils Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska, kopā ar torņiem, tornīšiem un jumta izbūvēm. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas apbūve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23761106sec.