Bezpajumtnieks nakti pavada viesnīcas luksusa apartamentos

Vienā no Pitsburgas prestižākajām viesnīcām luksusa apartamentos klienti atraduši guļam kādu bezpajumtnieku.

5. novembra vakarā ap pulksten 19:30 klienti devās uz savu tikko izvēlēto numuru, kad tur uz dīvāna guļam pamanīja 48 gadus veco Džefriju Lenonu Vatsonu. Kā minēts policijas ziņojumā, par redzēto viesi acumirklī ziņojuši viesnīcas personālam. Drīz vien guļošo vīrieti uzmodināja apsargi un izsauca policiju.

Kā notikušo skaidrojis viesnīcas ģenerāldirektors Eriks Stefano, "Omni William Penn Hotel" luksusa apartamentu pieņemamā telpa parasti tiek izmantota nelieliem sarīkojumiem, un todien notikuša pasākuma dēļ durvis uz grezno numuru bija palikušas vaļā.

Kā policijai pastāstījis pats Vatsons, viņš Pitsburgā viesojies aptuveni mēnesi un nakti pārlaidis, kur vien tas bijis iespējams.

Taču jāatzīst, ka šoreiz vīrietis bija izvēlējies, iespējams, pašu greznāko un komfortablāko guļvietu Pitsburgā. Viesnīcas apartamenti, kuri atrodas 16. stāvā, sastāv no 400 kvadrātmetru plašas viesistabas, trim guļamistabām, ēdamistabas, virtuves, bāra un dzīvojamās istabas. Turklāt numuru rotā kristāla lustras un papildina flīģelis.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 21.06.2025 Stādu tirgus/ Bērzu diena  Salaspils novada TIC
Vasaras saulgriežu laikā Latvijas Nacionālais botāniskais dārzs kopā ar sadarbības partneriem aicina iepazīt bērzu daudzveidību un nozīmi. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 23.06.2025 Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.06.2025 - 22.06.2025 "KABATA: Vietējais dizains, kas iedvesmo" Rēzeknes pilsētas TIC
"KABATA" ir vieta, kur vietējie mākslinieki un dizaineri rada unikālus šedevrus, piedāvājot autentiskus produktus ar vēstījumu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.175282sec.