Krievijā paredz tūristu skaita samazinājumu pat par 30 procentiem

Ukrainais krīzes un tās ietekmētās sabiedriskās domas dēļ ārzemju tūristu skaits Krievijā šogad varētu samazināties pat par vairāk nekā vienu piektdaļu, tā lēš viens no lielākajiem Krievijas tūroperatoriem, kurš strādā ar ārzemju klientiem.

Kā atzinis Aleksandrs Makļarovskis, Maskavas kompānijas "KMP Group" ieceļojošo tūristu nodaļas vadītājs, ārzemju tūristu plūsma šogad Krievijā varētu samazināties par 20–30 procentiem.

"Lielākā daļa tūristu, kuri ierodas Krievijā, ir pensionāri no ASV un Eiropas, kuru lēmumus spēcīgi ietekmē ziņās dzirdētais un izpratne par riskiem," stāsta Makļarovskis. "Nav svarīgi, cik šeit ir droši un jauki, tūristus vada sabiedriskā doma, un nu Krievijas tēlu raksturo nenoteiktība un nedrošība."

Savukārt miljardierim Vladimiram Ļisinam piederošās kompānijas "UCL Holding", kura kontrolē trešdaļu upju kruīzu tirgu Krievijā, pārstāvji norādījuši, ka savus ceļojumus "ģeopolitiskā saspīlējuma dēļ" uz Krieviju atcēluši vairāki desmiti klienti no ASV un Skandināvijas valstīm.

Pēdējā laika notikumi Ukrainā, Krimas aneksija un sankcijas, kādas Eiropas Savienība un ASV nu ieviesušas pret Krieviju, nopietni apdraud valsts ekonomiku, tostarp tūrisma nozari, kuru pērn, 2013. gadā, raksturoja 2,67 miljoni ārzemju viesu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Parks ir izcils dārzu un parku mākslas piemineklis, viens no vizuāli izteiksmīgākajiem ainavu parkiem Latvijā, tā platība 7,9 hektāri. | Skatīt vairāk
Ziemas preču izpārdošana ViaJurmala
Klāt ir ne tikai ziema, bet arī gada izdevīgākā iepirkšanās. Outlet ciemata veikalos ziemas preču izpārdošana ar atlaidēm līdz pat -70%. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas apbūve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.16265988sec.