Pie gleznaina ūdenskrituma Malaizijā turpmāk varēs atpūsties tikai sievietes

Ierīkojot modernu tūrisma centru kāda ezera krastā Malaizijā, nolemts, ka turpmāk vienu no daudzajiem iespaidīgajiem apkārtnes ūdenskritumiem būs liegts apmeklēt vīriešiem.

Terenganu sultanāta valdība iecerējusi, ka turpmāk Kenjira (Kenyir) ezeru, kurš ir lielākais mākslīgais ezers Dienvidaustrumāzijā, pēc jaunā, aptuveni 66 miljonus eiro vērtā labiekārtošanas projekta īstenošanas varēs apmeklēt tikai sievietes. Šāds solis nozīmētu, ka arī apmeklētāju nogādāšanu laivās līdz ūdenskritumam un teritorijas apsardzes pienākumus varēs veikt tikai sievietes.

Kā norādījušas vietējās amatpersonas, šāds lēmums pieņemts pēc tam, kad ko līdzīgu ieteikušas vairākas ārzemju tūristes. Tiek piebilsts, ka jaunie noteikumi stāsies spēkā, lai 260 kvadrātkilometru plašo Kenjira ezeru un tā 340 mākslīgi radītās salas starptautiskā mērogā popularizētu kā "unikālu tūrisma objektu". Tāpat projekta ietvaros plānots to pārvērst par pirmo "beznodokļu ezeru" pasaulē, uz vairākām no salām izbūvējot tirdzniecības vietas, viesnīcas, ūdens atrakciju parku un citus objektus. Terenganu sultanāta valdība liek lielas cerības, ka ezeru turpmāk varētu apmeklēt vismaz pusmiljons tūristu gadā, tomēr jāpiezīmē, ka arī pērn šeit ieradās aptuveni 400 000 viesu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.08.2025 - 15.08.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Dvietes parks TAKA
Dvietieši lepojas ar savu sakopto, ar īpašu auru apveltīto un seno parku, kurš ir iecienīts dabas un sabiedriskais objekts. | Skatīt vairāk
Ververu krauja TAKA
Tā ir vismaz 36 m augsta kvartāra iežu krauja, kuras nogāzes slīpums sasniedz 38 grādus. | Skatīt vairāk
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” TAKA
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” (59,3 ha) atrodas krāšņā ielejā, ko izgrauzuši ledāju kušanas ūdeņi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.45951796sec.