Travel + Leisure nosauc labākās pasaules pilsētas ceļotājiem

Amerikāņu tūrisma žurnāla "Travel + Leisure" lasītāji nesen nobalsojuši par, viņuprāt, labākajām pasaules pilsētām – ceļojumu galamērķiem. Šogad labāko desmitnieka pirmajā vietā ierindota Japānas pilsēta Kioto.

Kioto pilsētu Honsju salā, kas labi pazīstama ar senajiem tempļiem un koši ziedošo ķiršu burvību pavasarī, īpaši uzteikusi arī "Travel + Leisure" speciālkorespondente Sāra Spanjolo, nodēvējot to par "plaukstošu un modernu" tūrisma galamērķi.

Topa otrajā vietā ierindota Čārsltona Dienvidkarolīnas štatā, ASV. Kā norāda "Travel + Leisure", pilsēta, kuru pērn žurnāla lasītāji atzina par septīto labāko pasaulē, šogad laurus plūc, pateicoties ērtajai piekļuvei, izcilām viesnīcām, kā arī tās piedāvātajām gastronomiskajām baudām.

Vairāki tūrisma "smagsvari", tostarp Roma un Florence, šogad saglabā savas pozīcijas labāko desmitniekā. Tikmēr Siemreapa – plaukstošā kūrortpilsēta netālu no Angkorvatas tempļu kompleksa Kambodžā, Ņūorleāna ASV, Meksikas galvaspilsēta Mehiko un Seviļa Spānijā ir jaunpienācējas topā.

"Travel + Leisure" lasītāju aptauju rezultāti tika izmantoti arī, lai sastādītu līdzīgus sarakstus vairākās citās kategorijās. Tā, piemēram, Santorini (Grieķija) atzīta par labāko salu, "Disney Cruise Line" – par labāko no "lielajām" kruīzu kompānijām, bet "Singapore Airlines" – labāko starptautisko aviokompāniju.

Travel + Leisure pasaules labākās pilsētas 2014. gada ceļojumiem:

10. Ņūorleāna, Luiziānas štats, ASV
9. Mehiko, Meksika
8. Barselona, Spānija
7. Seviļa, Spānija
6. Stambula, Turcija
5. Roma, Itālija
4. Siemreapa, Kambodža
3. Florence, Itālija
2. Čārsltona, Dienvidkarolīnas štats, ASV
1. Kioto, Japāna

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Paula Sukatnieka mājas “Apsītes” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.11.2025 - 14.11.2025 Filma "Tīklā. TTT leģendas dzimšana"  Krāslavas TIC
9.novembrī plkst. 15.00, Krāslavas kultūras namā tiks pārraidīta filma "Tīklā. TTT leģendas dzimšana". Ieeja bez maksas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.11.2025 - 17.11.2025 Ceļojumi uz Tenerifi  Atlantic Travel
22.11.2025., 7 naktis 2 personas | Skatīt vairāk
no 1587 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.127244sec.