Tunisijā ievieš izbraukšanas nodokli ārzemniekiem [1]

Tunisija nesen paziņojusi, ka, sākot no oktobra, visiem nerezidējošajiem ārzemniekiem, valsti pametot, būs jāmaksā izbraukšanas nodoklis. Šāds valdības solis skaidrojams ar centieniem vairot ieņēmumus valsts budžetā.

"Tunisijas valdība paziņo, ka tiek ieviests izbraukšanas nodoklis, kas, sākot no 1. oktobra, būs jāmaksā visiem nerezidējošajiem ārzemju ceļotājiem, kuri pametīs valsti," minēts Tunisijas Tūrisma ministrijas oficiālajā Facebook lapā.

Tas nozīmē, ka tūristiem, izceļojot no Tunisijas, turpmāk būs jāmaksā nodoklis 30 Tunisijas dināru jeb aptuveni 13 eiro apmērā.

Jāpiezīmē, ka tunisiešiem, izņemot tos, kuri dzīvo ārzemēs, kā arī ārzemniekiem ar uzturēšanās atļaujām Tunisijā, jau šobrīd jāmaksā nodoklis 60 dināru (ap 26 eiro) apmērā ik reizi, kad viņi izbrauc no valsts.

Par jaunā nodokļa ieviešanu publiski tika paziņots otrdien, 23. septembrī. Tas ir viens no soļiem, kurus Tunisijas valdība spērusi, lai valsti paglābtu no finanšu problēmām. Kopš 2011. gada revolūcijas, kad tika gāzts valsts prezidents Zinelabidīns ben Ali, Tunisijas ekonomikā vērojama nestabilitāte.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 oskarsh 09/26/2014 16:57 uzkāpt uz kamieļa - 5 dolāri.
nokāpt - 50 dolāri.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Oceania Cruises Luksus kruīziem 55%  Estravel Latvia
2025. un 2026. gada kruīzi // vairāk kā 90 piedāvājumi // atlaide līdz 55% // Pērc līdz 30.07. - vietu skaits par akcijas cenām ierobežots | Skatīt vairāk
no 2409 EUR
Brīvdienu māja “Meža skuķi” TAKA
Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību. | Skatīt vairāk
Skaistākie Lietuvas dārzi- 14.06.2025 Nikos Travel
Pašā vasaras vidū dosimies uz skaistakajiem Lietuvas dārziem- Babilona dārzs un Japāņu darzs! Pievienojaties! 14.06.2025, 40 EUR | Skatīt vairāk
40 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 15.06.2025 Laivu māja – adrenalīna sprādziens Tev! Rēzeknes pilsētas TIC
Malkas krāsnī ceptas picas, LavAzza kafija, suši – un piedzīvojumi uz ūdens! Izīrē SUP dēli, katamarānu, laivu, kanoe, ūdens motociklu vai | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.13764sec.