Restorānā Ķīnā klients salātos atrod prusaku; oficiante to apēd [1]

Restorānā Ķīnas pilsētā Čendu kāds šokēts viesis, kurš pasūtītajos salātos bija pamanījis prusaku, piedzīvojis vēl lielāku pārsteigumu brīdī, kad oficiante kukaini notiesājusi.

Kad uzņēmējs Džans Jens gatavojās maltītei viesnīcas "Jinsha Era Plaza" restorānā, savā salātu porcijā viņš pamanīja tarakānu un drīz vien par redzēto sūdzējās oficiantei.

"Tarakāni ēdienā ir gandrīz katrā restorānā. Tā ir ierasta parādība," atzinusi oficiante Dzjiņa Kuo. "Viņš sacīja, ka vairs nesūdzēsies, ja es to apēdīšu. Tā kā es to izdarīju, tagad viss ir kārtībā," viņa apgalvojusi.

Klientam, kurš pēc redzētā nav spējis slēpt izbrīnu, par ēdienu tomēr nācies samaksāt. Restorāna īpašnieks viņam gan atvainojies un solījies oficiantei samazināt algu. Tiesa, sociālo saziņas vietņu lietotāji pauduši nostāju, ka par šādu rīcību sievietei patiesībā pienākas prēmija.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 SPRITE 11/11/2014 14:59 tIEŠĀM VAJAG PRĒMIJU. vISS AČGĀRNI.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Slutišķu gravu taka TAKA
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. Slutišķu gravu taka savieno Slutišķu krauju un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.08.2025 - 14.08.2025 Piedzīvojumu ceļojumu izpārdošana Augustā Estravel Latvia
Baudiet dzīvi, ļaujoties piedzīvojumiem! Jauns mēnesis = jaunas atlaides un Pēdējā brīža piedāvājumi // Nepalaidiet garām! | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Markovas pilskalns un izziņas taka TAKA
Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns, Markovas kapsēta... | Skatīt vairāk
Dinaburgas pils taka TAKA
Apmēram 1 km gara taka, kas ved līdz Dinaburgas pilsdrupām un pils maketam. Taka piedāvā lielisku iespēju iejusties bruņinieku vidē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.05032706sec.