Grieķijas sala – Roda aizrauj ar kontrastiem

Grieķija atrodas Vidusjūras reģiona austrumos, 3 kontinentu – Āzijas, Āfrikas un Eiropas - saskares punktā. Valsts, kurai pieder tūkstošiem mazu un lielu salu. No visām salām, patstāvīgi apdzīvotas ir tikai simts. Grieķijas ievērojamākās salas ir Krēta, Korfu, Hija, Dēla, Aigīna, Skopela, Patma, Santorini un Rodos.

Šoreiz par salu, kas atrodas kalnu nogāzēs – Rodu.

Roda, Dodekanesas galvenā sala, kas pievilna ar savu neparasto skaistumu. Uz salas var gan atpūsties, laiskojoties pludmalē, gan iztrakoties ar velosipēdu pa līkumotajiem kalnu celiņiem, gan arī iepazīt Rodas kultūru un mākslu.

Rodas pilsētā ir brīnumaina vecpilsēta, kas ierauj grieķu kultūras burvībā. Lai iekļūtu vecpilsētā, ir jāšķērso ''Jūras vārti''. Šķērsojot tos, pavērsies iespaidīgs skats uz pilsētas nocietinājumiem. Vecpilsēta parādīs kāda izskatās viduslaiku strūklaka, Suleimana un citu sengrieķu mošejas, bruņinieku viesnīcas un arheoloģijas muzejs, kas iekārots liesmojošās gotikas stila Bruņinieku hospitālī.

Pavisam cita aina parādās Rodos jaunajā pilsētā, kas visu 19.gadsimtu nemitīgi paplašinās un pilnībā izveidojās itāļu fašistu okupācijas laikā. Jauno pilsētu veido daudzi rajoni, kur vēl joprojām jūtama spēcīga itāļu ietekme, sākot ar picērijām un beidzot ar Gucci veikaliem. Pilsētas rietumu pusē ir rosīgs tūrisma centrs ar dzīvīgām ielām un atpūtniekiem pilnu pludmali.

ATGĀDINĀM! Vēl tikai dažas dienas, lai paspētu piedalīties izlozē par braucienu uz Grieķiju. Izloze 12.februārī.

Ja arī tu vēlies apskatīt Rodas salas kontrastus, tad Travelnews.lv sadarbojoties ar lielāko Baltijas tūroperatoru Novatours, sniedz šādu iespaidu. Neliedz sev iespēju laimēt ceļojumu uz vienmēr saulaino Grieķiju, turklāt – divatā – kopā ar draugu!

Piedalies šeit: www.travelnews.lv/Rodos/

Avots: "Grieķijas salas - Krēta, Korfu, Roda un citas", apgāds "Zvaigzne ABC".

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” (59,3 ha) atrodas krāšņā ielejā, ko izgrauzuši ledāju kušanas ūdeņi. | Skatīt vairāk
Akmeņupes dabas taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Akmeņupes dabas taka izveidota Dvietes upes labā krasta pietekas – Akmeņupes ielejā. | Skatīt vairāk
Augšdaugavas novada pasākumu plāns Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Ielūkojies afišās, atzīmē savā kalendārā svarīgākos datumus un tiekamies pasākumos! | Skatīt vairāk
Īsie Luksus kruīzi ar Sea Cloud  CRUISEcentre
Majestātiski burinieki, ekskluzīvi maršruti un augstākās klases apkalpošana - kruīzos ar luksus Sea Cloud. // 3-4 naktis | Skatīt vairāk
no 2190 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.52892113sec.