Divi beļģu uzņēmumi izkrāso lidmašīnu, lai pasaulei parādītu labāko no Beļģijas

Nesen ''Brussels Airlines'' un ''Moulinsart'' atklāja gaisa kuģi A320 uz kura ir attēloti beļģu slavenā komiksa ''Tinti' varoņi.

Ar šo projektu, aviosabiedrība vēlas pasaulei parādīt labāko no Beļģijas kultūras un mantojuma. ''Brussels Airlines'' ir pārliecināti, ka šis ir tikai viens no talantiem, ko beļģu kompānija atrāda pasaulei. Piemēram, lidojumos ar aviokompāniju ''Brussels Airlines'' var izbaudīt beļģu gastronomiju. Lidsabiedrības partneru sarakstā ir arī Beļģijas nacionālā futbola komanda ''The Red Devils'' un lielākais mūzikas festivāls ''Tomorrowland''.

''Tintin'' ir beļģu radīts tēls, ko izveidojis Žoržs Remī.  Komiksu sēriju galvenais varonis ir avīzes reportieris Tintiņš.  Arī Tintiņu tāpat, kā ''Brussels Airlines'' saista ceļošana un piedzīvojumi.  Pateicoties savai profesijai Tintiņš ceļo apkārt pa pasauli (Krievija Eiropa, Amerika, Āfrika, Āzija) un kļūst par līdzdalībnieku aizraujošos un piedzīvojumiem bagātos notikumos. Pašu komiksa radītāju Žoržu Remī vienmēr ir fascinējušas lidmašīnas, tāpēc ne velti tieši gaisa kuģi komiksā ir visvairāk pieminētākie transporta līdzekļi.

Pie lidmašīnas apgleznošanas strādāja krāsu mākslinieks Andrē Eisele. Vislielākās grūtības sagādāja lidaparāta līnijas un izliekumi.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.01.2026 - 27.01.2026 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas apbūve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58327794sec.