Tūristu laivai ļoti tuvu piepeld vaļi (video)

Grupai tūristu bija vienreizēja pieredze, kad netālu no Baja Kalifornijas krasta, Meksikā, bija iespēja ieraudzīt un pat noglaudīt pelēkos vaļus, kas bija piepeldējuši pavisam tuvu tūristu laivai. Iespaidīgo video materiālu uzņēma slavenais savvaļas dzīvnieku fotogrāfs Marks Kavardins, sadarbojoties ar Telegraph Travel operatoriem.

Video materiālā ir redzami majestātiskie pelēkie vaļi, tostarp arī divi vaļu mazuļi. Marks Kavardins arī komentē, ka pelēkie vaļi ir visdraudzīgākie Baja Kalifornijas piekrastē, kas arī ir redzams video materiālā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vasargelišķu skatu tornis TAKA
Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus. | Skatīt vairāk
Nepalaid garām – piesakies tagad! Latvia Tours
Nezaudē iespēju piedzīvot neaizmirstamus brīžus un jaunas vietas – izvēlies savu piedzīvojumu no mūsu populārākajiem maršrutiem! | Skatīt vairāk
no 53.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.73629308sec.