Kuru no Grieķijas salām vēlies nopirkt?

Ņemot vērā Grieķijas krīzi, eksperti prognozē strauju Grieķijas brīnišķīgo salu pārdošanu. Vidusjūrā atrodas tūkstošiem mazu saliņu, kas pieder valstij. Pagājušo gadu Grieķija ieviesa nodokli par nekustamo īpašumu kreditoru spiediena dēļ, lai salu privātīpašniekiem tas izmaksātu vairāk. Bet tikai 10% no grieķu salām pieder privātpersonām. Ir aprēķināts, ka Grieķijas valdībai pieder no 1200 līdz 6000 salu, kas nozīmē, valdība varētu izteikt priekšlikumu par salu pārdošanu.

Cik gan lēti tas ir? Lūk, ko piedāvā Sidneja par aptuveni to pašu cenu. 4.45 miljoni ASV dolāru par šo skaisto māju ar 6 guļamistabām.


Tiem, kas bieži dodas uz Vidusjūru un ir sajūsmā par tās skaidrajiem ūdeņiem, senajām drupām un klintīm, iespējams, ir pienācis laiks, lai kaulētos. Kāpēc gan nenopirkt kādu no šīm brīnišķīgajām vietām?

Varat mest ārā baseinu tīrītājus un tā vietā peldēt Jonijas jūrā. Gajas sala tiek dēvēta par "perfektu miljonāru rotaļlaukumu". 17 hektāru platība un jūras krasts nāk komplektā ar 6 villu būvniecības apstiprinājumu. Tas viss kopā tikai 4.76 miljoni ASV dolāru.


Ko jūs teiktu par tikko uzceltu māju ar 3 guļamistabām pirmajā stāvā? Aptuvenā cena 7.9 miljoni ASV dolāru.


"Zaļā paradīze" ir videi aizsargājams īpašums. Šis piedāvājums ir ļoti vilinošs tā cenas dēļ. Varbūt ir vērt arī investēt mitrāju saglabāšanā. Nissos Sofia salai ir tikai viens īpašnieks, turklāt piedāvā lieliskas biznesa attīstības idejas sākot no privātās dzīves vietas, līdz pat ekskluzīvam kūrortam. 6.99 miljoni ASV dolāri


Vidusjūras stila savrupmāja domāta pircējam ar lielāku pirktspēju. 40 miljoni ASV dolāru


Kād jums varētu piederēt daļa no Vidusjūras? Protams, Omfori sala ir nedaudz dārgāka - 63.6 miljoni ASV  dolāru, bet tā ir 450 hektārus liela un tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām salām Jonijas jūrā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ceļojumi uz Turciju Novatours
Ja sapņo par īstu vasaru - saulainu un siltu - aicinām pievienoties ceļojumos uz Turciju! ☀ ✈️ Lidojam vairākas reizes nedēļā uz Antāliju. | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Sezonas ķēriens outlet ciemata veikalos ViaJurmala
Laiks doties uz outlet ciematu - neatkarīgi no tā, vai lūkojies pēc perfektām kurpēm vai ideālas vasaras kleitas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.05.2025 - 19.06.2025 Mednieku svētki Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
19. jūlijā Medzes pagastā norisināsies vērienīgi svētki, aizsākot jaunu tradīciju – Dienvidkurzemes novada mednieku svētkus. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Liepājas reģiona TIB
,


Novatours
,


Jūrmalas TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.55124998sec.