Tūristus uz Pakistānas nomali vilina neparasts sporta veids (Video)

Lai pievilinātu tūristus, Pakistānas Broghilas ielejas vietējie iedzīvotāji izgudrojuši neparastu sporta veidu. Katru gadu tiek rīkots polo turnīrs, taču zirgu vietā tiek izmantoti jaki, kas atgādina neveiklus, īskājainus vēršus.

Ieleja atrodas 13 000 pēdas(3962 metrus) virs jūras līmeņa. Tur nav nelektrības un ceļu satiksme ir ļoti ierobežota. Šajā Pakistānas "pašā galā" ganās tūkstošiem jaku, kas nodrošina vietējiem pārtiku ziemā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.08.2025 - 12.08.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
 Dabas parks “Daugavas loki” TAKA
Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības un maz pārveidotās savdabīgās | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.08.2025 - 08.08.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.07.2025 - 09.08.2025 "Tautumeitas" koncerts Liepājas reģiona TIB
Tipogrāfijas radošā kvartāla iekšpagalmā 16. augustā plkst. 20:00 izskanēs “Tautumeitas” koncerts. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.09754515sec.