Honkongā izveidots dārzs ar 25 tūkstošiem izgaismotu rožu ziediem (video)

Gluži kā Āzijas ziepju operās, kopš Valentīna dienas Honkongas centrā pavērusies spoža aina ar desmitiem tūkstošu LED gaismas rozēm, kas kalpo par lielisku fonu katram garāmgājējam, uzņemot fotogrāfijas.

Gaismas rožu dārzs izveidots kā publiska mākslas instalācija, attēlojot baltu rožu jūru. Idejas autoru izcelsmes valsts ir Dienvidkoreja un Balto rožu dārzs devies savā pasaules turnejā, kā pirmo pieturas vietu izvēloties Honkongu.

Ik 25 rozes izvietotas 3 kvadrātmetros. Katrs zieds ir ūdens necaurlaidīgs. Rožu dārzs tiek iedegts ik nakti un ir labi redzams no attālākām vietām.

Nākamā rožu dārza pieturas vieta ir Singapūra, kur balto rožu dārzs būs apskatāms no 2016. gada 22. februāra.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.64190412sec.