Karaliskās pilis Seulā būs atvērtas nakts ekskursijām

Dienvidkorejas kultūras mantojuma administrācija ziņo, ka galvenās karaliskās pilis, ieskaitot Gyeongbokgung pili, tiks atvērtas nakts tūrēm, sākot ar martu.

Gyeongbokgung jeb mirdzošās laimes pils (Palace of Shining Happiness) ir lielākā no visām 5 Seulas pilīm, kas atrodas pilsētas centrā. Tā celta 1395. gadā un lielākoties vienmēr ir pirmais objekts, kas tiek izrādīts pilsētas viesiem.

Šobrīd pilis vakaros atvērtas vien retu reizi, īpašos gadījumos. Šī lēmuma dēļ vēlās ekskursijas no 48 dienām palielināsies līdz 120 dienām gadā.

Pirmā pils, kas darbosies ilgāk - no 19:00 līdz 22:00, būs Changyeonggung pils.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Skaistākie Lietuvas dārzi- 14.06.2025 Nikos Travel
Pašā vasaras vidū dosimies uz skaistakajiem Lietuvas dārziem- Babilona dārzs un Japāņu darzs! Pievienojaties! 14.06.2025, 40 EUR | Skatīt vairāk
40 EUR
Ātrākais veids kā tikt ziņu jaunumos! TurismaBizness.lv
Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā. | Skatīt vairāk
Brīvdienu mājas “Beibuki” TAKA
Sporta klubs “Beibuks” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::8.96628904sec.