Bangkokā notiks aizraujošs ūdens festivāls

Bangkokā no 2016. gada 12. līdz 14. aprīlim norisināsies ikgadējais Songkran jeb ūdens festivāls.

Atrakcijās Bangkokas ielās ik gadu piedalās tūkstošiem cilvēku, tai skaitā policisti un citi sabiedriskie darbinieki.  Cilvēki izmanto ūdenspistoles, kā arī parastās bļodas un traukus, lai nebēdnīgi nodotos ūdens kaujām.

Tomēr lielais sausums, kas šobrīd valda Bangkokā, aicinājis varas iestādes ziņot, lai ūdens šogad tiek pildīts tikai ūdens pistolēs un aerosola pudelēs, tādējādi taupot ūdens resursus.

Ūdens cīņas šogad norisināsies katru festivāla dienu, līdz plkst. 21:00.  Pilsētā šobrīd ir demontēti visi ūdens sūkņi, tādēļ papildus ūdens uzpildīšanu nebūs iespējams veikt.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lazdukalna skatu tornis TAKA
Skatu tornis atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā, Daugavas kreisajā krastā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.09.2025 - 19.09.2025 SUNRISE DIAMOND BEACH - POSH CLUB  Atlantic Travel
"Posh Club" piedāvā augsta līmeņa pakalpojumus un iespējas atpūtai Ēģiptē | Skatīt vairāk
no 1124 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.20942593sec.