Lietuvieši Ziemassvētkos plāno mukt no mājām

Lai gan situācija ar koronavīrusa Covid-19 izplatību Lietuvā ir gaužām bēdīga, tomēr Lietuvas iedzīvotāji nudien neplāno Ziemassvētkus pavadīt mājās.

Ziemassvētkos būs četras brīvdienas pēc kārtas, tādēļ lietuvieši plāno uz šīm dienām izbraukt no mājas kopā ar visu ģimeni.

Lietuvas lauku tūrisma asociācijas prezidente Agne Vaitkuvene pavēstīja, ka šogad ir pieprasījums pēc nelielām brīvdienu mājiņām, bet lielās muižas paliekot tukšas. Tā kā nav skaidrs, kādi būs noteikumi Lietuvā, ģimenes laicīgi plānojot vismaz izbraukt no mājas.

Šī ir jauna tendence, jo iepriekš Ziemassvētkus pieprasītas bija lielās viesu mājas un muižas, kur varēja pulcēties liels bars ļaužu, taču šogad uzsvars ir tieši uz ģimenes atpūtu, kas nevēlas vairs palikt mājās, bet grib nomainīt atmosfēru un būt tuvāk dabai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Programma "Figūrai un labsajūtai" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Izvēlies programmu, kas dos pozitīvu impulsu beidzot sākt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu! Procedūras, mazkaloriju ēdināšana un iespēja zaudēt | Skatīt vairāk
no 378 EUR
Citāda TURCIJA! Latvia Tours
Izbaudi ekskluzīvu atpūtu Turcijas saulainajās pludmalēs, Bodrumas eleganci un citu reģionu neaizmirstamos piedzīvojumus – saule, jūra un luksuss | Skatīt vairāk
no 507 EUR
Šūpoļu festivāls Siguldas novada TIC
Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls, kas aicina ļauties priekam un piedzīvot neparastas šūpoles visa festivāla maršrutā. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Krāslavas TIC
,


Ignalinos rajono TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.69582009sec.