Lietuvas Krusta kalnu atkal posta ugunsmēles

2022. gada 21. aprīlī ap plkst. 14 Šauļu Ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēmis ziņu, ka Šauļu rajonā Domantu ciema pilskalnā deg Krusta kalns, vēsta Lrt.lt.

Aizdegusies sausā zāle, kas sasniegusi pašu kalnu. Lai gan ugunsgrēku izdevās lokalizēt, dažus krustus skāra uguns, un plosījusies atklāta liesma.

Ugunsdzēsēji izskata vairākas versijas, tostarp kūlas dedzināšanu un arī ļaunprātīgu dedzināšanu.

Jāatgādina, ka Krusta kalns dedzis ne reizi vien, un kopš pēdējām dedzināšanām tajā aizliegts dedzināt pat sveces.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.03.2026 - 01.04.2026 BDN: "Rūpniecība Neatkarības laikā" Rēzeknes pilsētas TIC
Izstāde “Ražots Latvijā” atklāj Latvijas rūpniecības un amatniecības sasniegumus Brīvvalsts laikā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.02.2026 - 31.03.2026 Augšdaugavas novada pasākumu plāns Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Ielūkojies afišās, atzīmē savā kalendārā svarīgākos datumus un tiekamies pasākumos! | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.67575502sec.