Neries reģionālais parks piedāvā jaunu pazīšanās pastaigu taku [2]

Neries reģionālajā parkā ir ierīkota jau pazīšanās pastaigas taka. Takas kopējais garums ir 4 kilometri. Tajā ir ierīkoti 19 informācijas stendi un 4 atpūtas vietas. Ceļojot pa šo taku var redzēt daudzus nozīmīgus arheoloģiskus objektus, jaunus sabērtus pilskalnus, kā arī pa ceļam paveras daudz skaistu skatu uz upi. Iespēja uzzināt par seno lietuviešu bēru ceremonijām, mitoloģiskiem akmeņiem, dzīvniekiem un augiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 smagais 12/11/2007 12:51 malacc\hi, lietuvieshi ir pieradijushi ka zin,kanaudu pelnit ar interewsantam vietam.super!!!!!

2 Saņemts no: 195.244*.*** 11/15/2007 15:16 Takas garums !!!!! Tomēr, jāatzīst - dikti ietilpīga tā taka!!! :))

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. | Skatīt vairāk
Rokdarbu darbnīca „Māra” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Rokdarbu darbnīcā “Māra” ir iespēja iegādāties un pasūtīt dažādus rokdarbus, kā arī apgūt rokdarbu tehnikas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.97009301sec.