Igaunijas valdība lemj par jauniem ierobežojumiem

2021. gada 19. oktobrī arī Igaunijas valdība nolēma valstī ieviest stingrākus ierobežojumus, lai apkarotu Covid-19 izplatību.

Jau no 25. oktobra stāsies spēkā prasība, kas paredz, ka, lai apmeklētu pasākumus, restorānus un izklaides vietas ar negatīviem Covid-19 testa rezultātiem būs par maz – būs nepieciešams uzrādīt sertifikātu, kas apliecina personas vakcināciju vai pārslimošanas faktu.

Šāda prasība būs spēkā vismaz līdz 2022. gada 10. janvāra, žurnālistiem paudusi Ministru prezidente Kaja Kallasa.Jaunie noteikumi kalpos kā mudinājums vakicnēties, kas ļaus palielināt vakcinācijas aptveri un ātrāk atgriezzties pie normālas dzīves.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Darbnīca "URTAWOOD" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Darbnīca URTAWOOD – vieta, kur sastapt mūsdienīga dizaina kvalitatīvus koka izstrādājumus. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.11.2025 - 28.11.2025 Dienvidkurzemē norisināsies ikgadējā amati Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Novembra izskaņā, 28. novembrī Aizputes kultūras namā un 29. novembrī Nīcas kultūras namā, Dienvidkurzemes novada amatierteātru skate | Skatīt vairāk
Ziemassvēku un Jaunā gada pasākumi Estravel Latvia
Svētki bez raizēm! // Individuāļiem un grupām // Rīga un Jūrmala | Skatīt vairāk
no 65 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.67673302sec.