Igaunija pieprasīs Covid-19 testus iebraucējiem no bīstamajām valstīm, arī Ēģiptes

Igaunijas valdība 2021. gada 30. novembrī nolēmusi, ka no 1. decembra spēkā kārtība pieprasīt visu pasažieru testēšanu, kas Igaunijā iebrauc no augsta riska valstīm. Jaunā kārtība būs spēkā divas nedēļas.

Obligāti jāveic Covid-19 testi būs pasažieriem, kuri Igaunijā ieradīsies no sekojošām valstīm: Dienvidāfrikas republika, Botsvana, Malāvija, Lesoto, Svatini, Namībija, Mozambika, Zimbabve, Ēģipte un Turcija.

Ja iebraucējs ir vakcinēts un saņēmis negatīvu Covid-19 testa rezultātu, tad pašizolācija nebūs jāievēro. Ja nav vakcinēts, tad jāpaliek pašizolācijā desmit dienas vai pēc sešām dienām jāveic vēl viens Covid-19 tests.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.05.2025 - 24.05.2025 Brīvdienas RODĀ ar viss iekļauts! Latvia Tours
Izbaudi grieķu salu burvību – Rodas sala piedāvā kristāldzidru jūru, senu vēsturi un bezrūpīgu atpūtu ar viss iekļauts ēdināšanu | Skatīt vairāk
no 431 EUR
Itāļu šarms un viss iekļauts! Latvia Tours - Berga bazārs
Vairākas valstis vienā ceļojumā – katru dienu pamosties jaunā pilsētā! Ideāli visiem vecumiem – no mini kluba bērniem līdz spa un ekskursijām | Skatīt vairāk
no 550.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.75182796sec.