Igaunijā pludmalē atpūtnieci nepatīkami pārsteidz jūras ezis

Tallinā, Piritas pludmalē jūnija beigās kāda atpūtniece guvusi traumas, uzkāpjot uz jūras eža. Zinātniekiem grūti izskaidrot šo notikumu. Viņi norāda, ka miris jūras ezis varētu vēl būt sastopams, bet ne dzīvs.

Sieviete uzkāpusi uz jūras eža 30. jūnijā. Sākotnēji padomājusi, ka uzkāpusi uz stikla lauskas, taču pēc tam izrādījās, ka kājā iedūrusies adata. Turpat bijis arī jūras ezis. Diemžēl šo jūra iemītnieku cietusī nav nobildējusi. Taču traumas rezultātā nogādāta mediķu aprūpē.

Šāds fakts pamatīgi pārsteidzis zinātniekus. Lai jūras eži varētu izdzīvot un vairoties nepieciešams sāļš ūdens, bet Baltijas jūra nav šīm radībām pietiekami sāļa.

Viena no teorijām, kā jūra ezis varēja nokļūt Tallinā, ir kruīza laineris. Otra versija – kāds neapzinīgs akvārija īpašnieks savus lolojumus izlaidis jūrā. Bet trešā – sieviete tomēr uzkāpusi kaut kam citam, nevis jūras ezim.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dvietes novadpētniecības materiālu krātuve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes pagasta novadpētniecības materiālu krātuve atrodas Dvietes pagasta centrā „Pīlādžu” mājas 1.stāvā. | Skatīt vairāk
Pediatra konsultācija bez garām rindām Republikas laukuma klīnika
Pediatrs ir ārsts, kurš specializējas bērnu veselības aprūpē no dzimšanas līdz pusaudžu vecumam. Viņš palīdz diagnosticēt, ārstēt un novērst | Skatīt vairāk
Dvietes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta. | Skatīt vairāk
Pirmā pasaules kara mantojuma kolekcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Stikānu ģimene nodarbojas ar vēsturisko artefaktu vākšanu. Ir izveidota Pirmā un Otrā pasaules kara artefaktu kolekcija. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.60882998sec.