Ne viss stilīgais spēj izdzīvot: «Hektor Container Hotel» Tallinā aizvērts

“Ar smagu sirdi paziņojam par “Hektor Container Hotel” slēgšanu,”  ar šādu vēsti 2024. gada pēdējā dienā klajā nāca viena amizantākajām naktsmītnēm Tallinā – konteineru hotelis.

Konteineru hotelis bija kaut kas no citas pasaules, tapis pandēmijas laikā. Arī Travelnews.lv tur viesojās un dalījās ar savu pieredzi: “Nē, tas nav celtniecības konteineris nekurienes vidū, bet gan iedvesmojoša ideja savest kārtībā noliktavu, ievietot tajā konteinerus, kurus padarīt par viesnīcas istabām.

Šādā istabā ir viss – duša, tualete, milzīga gulta, liels televizors, grāmatu plaukts, galdiņš, krēsls un uzmundrinoši vārdi uz sienas. Varētu salīdzināt ar 3* viesnīcas pieredzi, bet tas ir kaut kas stilīgāks.”

Šī uzdrīkstēšanās nav atmaksājusies, un žēl. Patiešām žēl.Bet laikam visam ir savs laiks, arī pandēmijas laikā tapušam konteineru hotelim.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vasargelišķu skatu tornis Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus. | Skatīt vairāk
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.03.2026 - 29.03.2026 Miks Galvanovskis | Akustiskais koncerts  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
28. martā plkst. 21.00 kultūrtelpas “Akustika” skatuvi piepildīs Mika Galvanovska neatkārtojamā roka enerģija. | Skatīt vairāk
30 EUR
Atpūtas vieta "Latgales sēta" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Atpūtas vieta “Latgales sēta” atrodas pie pašas Daugavas Slutišķos, Naujenes pagastā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.57898211sec.