Austrumviru apriņķis Igaunijā iesaistās cīņā par Somijas ceļotājiem

Igaunijas Austrumviru apriņķis robežojas ar Krieviju. Taču tagad Narva un apriņķī esošās viesnīcas iesaistās cīņā par Somijas ceļotāju skaita palielināšanu, vēsta “Err.ee”.

Jau 2024. gadā Somijas tūristu skaits pieaudzis par 13%. Uzdevums nav viegls, jo Somijas ceļotāji ir konservatīvi un izvēlas ceļot uz sev labi pazīstamiem galamērķiem kā Tallina un Pērnava.

Taču Austrumviru tūrisma pārstāvji rokas nenolaiž – lai iepazīstinātu ar savu reģionu un SPA piedāvājumiem tiek apmeklētas gan izstādes kaimiņvalstī, gan arī aicina ciemos somu žurnālistus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Visbija, Gotlandes sala Estravel Latvia
no Tallinas // noteikti datumi: jūnijs - augusts // 2 naktis uz prāmja | Skatīt vairāk
no 131 EUR
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. Slutišķu gravu taka savieno Slutišķu krauju un | Skatīt vairāk
40% Mekongas upes luksus kruīziem Estravel Latvia
Līdz 31.03.// 7 naktis kruīzā, 2 + 3/2 naktis pirms un pēc kruīza // no Hošiminas vai Siam Reap // augusts - oktobris | Skatīt vairāk
no 2637 EUR
Dinaburgas pils taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Apmēram 1 km gara taka, kas ved līdz Dinaburgas pilsdrupām un pils maketam. Taka piedāvā lielisku iespēju iejusties bruņinieku vidē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37740993sec.