«airBaltic» saglabā līderpozīcijas Tallinas lidostā

«airBaltic» saglabā līderpozīcijas Tallinas lidostā

Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” 2025 .gada aprīlī pārvadājusi 30% no visiem apkalpotajiem pasažieriem, vēsta “Err.ee”.

Līdz ar to “airBaltic” ir saglabājusi līderpozīcijas, kamēr ar 12% seko Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” Trešajā vietā ir Somijas “Finnair”, kura tirgus daļa ir 9%. Kopumā regulārus lidojumus no Tallinas lidostas veic 13 lidsabiedrības.

Kopumā aprīlī apkalpoti 280 tūkstoši pasažieru, kas ir par 6,3% mazā, nekā 2024. gada aprīlī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kempings ”Lielbornes muiža” TAKA
Kopējais vietu skaits: Kemperiem- 10, telšu vietas aptuveni 50 Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas kempingā jūs būsiet dabas un vēstures | Skatīt vairāk
Ielūdz jaunais mūziķis Mariuss Grencis Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. maijā 19.00 Valmieras Kultūras centrā valmierietis, 2024. gada TV3 šova “Ir Talants” uzvarētājs Mariuss Grencis ielūdz uz savas dzimšanas dienas | Skatīt vairāk
no 8 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.86000586sec.