Igaunija piedalās kopējā Eiropas Mobilitātes nedēļā

Eiropā jau astoto reizi notiek akcija „Nedēļa bez automašīnas”. Tās mērķis ir uzlabot iedzīvotāju izglītības līmeni par satiksmes drošību. Igaunijas galvaspilsētā Tallinā „Diena bez automašīnas” tiks atzīmēta 19.septembrī.

Jāatzīmē, ka šajā dienā galvaspilsētas Rātslaukumā no pulksten 12:00 līdz 15:00 notiks videi draudzīgu pārvietošanās līdzekļu demonstrācija, kur iedzīvotāji lūgti ierasties ar velosipēdiem, segvejiem, elektrorolleriem un elektrovelosipēdiem, kā arī Igaunijā ražotiem elektromobīļiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
SPA atpūta Lietuvā Estravel Latvia
2 nakšu SPA un sanatoriju piedāvājumi 2 personām // pakalpojumi atbilstoši izvēlētajam aprakstam | Skatīt vairāk
no 234 EUR
Augšdaugavas novada pasākumu plāns Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Ielūkojies afišās, atzīmē savā kalendārā svarīgākos datumus un tiekamies pasākumos! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2026 - 14.03.2026 Alus meistarklase-Alus garšu daudzveidība Valmieras novada Tūrisma pārvalde
13. martā plkst. 18.00 Valmiermuižas alus viesistabā alus meistarklase “Alus garšu daudzveidība”. | Skatīt vairāk
no 40 EUR
Uzņēmumi


Tallink Hotel Riga
,


Rija Old Town Hotel Tallin
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42265105sec.