KONKURSS: Laimē 2 ielūgumus uz Baltijas vērienīgākajiem skaistuma industrijas svētkiem «Baltic Beauty 2018»

Tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv, sadarbojoties ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību «BT1», aicina piedalīties konkursā un laimēt divus ielūgumus uz Baltijas grandiozāko skaistumkopšanas izstādi "Baltic Beauty 2018".

Kas Tev jādara?

Dalies ar konkursa ziņu.

Ietago cilvēku ar ko vēlies apmeklēt šo pasākumu.

Un ceri, ka laimēsi!

Konkursa noteikumi:

Par konkursa dalībnieku var kļūt ikviens Latvijas iedzīvotājs ar savu privāto Facebook.com, kas acīmredzami nav viltus profils.

Konkursa norises laiks: 30.10.2018 07:00 – 01.11.2018 14:50

Konkursa uzvarētājs tiks noskaidrots izlozes kārtībā starp visiem Facebook.com lietotājiem, kuri būs pareizi izpildījuši visus konkursa noteikumus.

Konkursa balva tiks izlozēta 01.11.2018. plkst. 15:00.

Konkursa uzvarētāju Travelnews.lv paziņos šajā rakstā un Facebook.com komentārā.

Ja mums neizdosies sazināties ar uzvarētāju trīs stundu laikā pēc uzvarētāja paziņošanas, izlozi atkārtosim, līdz ielūgumi nonāks pie kāda no konkursa dalībniekiem.

Par pasākumu:

Jau no 2018. gada 2. līdz 4. novembrim Ķīpsalā notiks skaistumkopšanas izstāde "Baltic Beauty 2018", kur hallēs "Matu skaistuma pasaule" un "Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule" dažādus plaša patēriņa un profesionālos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus piedāvās vairāk nekā 340 dalībnieki no 20 pasaules valstīm! Gan uzņēmumu ekspozīcijās, gan konkursu un meistarklašu laukumos varēs ne vien vērot meistaru paraugdemonstrējumus, bet arī konsultēties un smelties zināšanas.

Šogad "Baltic Beauty" norisinās rekordliels konferenču skaits – sešas plaša mēroga konferences sadaļā "Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule" un sešas vērtīgas konferences sadaļā "Matu skaistuma pasaule". Turklāt konferencēs ar pieredzi dalīsies vismaz 13 valstu lektori. Vairāk: www.bt1.lv/bb

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un "Skaistums matu kosmētika" sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju, SIA "Pigmalions", "Aroma Life Institute".

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Liepājas Simfoniskais orķestris Liepājas reģiona TIB
14. februārī pulksten 18.00 igauņu diriģenta Risto Josta vadībā Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņos Bēlas Bartoka Koncertu orķestrim. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.02.2026 - 13.02.2026 Sajūtu vakars saksofona skaņās  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
13. februārī plkst. 18.30 Viesistabā Sudrabkalni norisināsies sajūtu vakars saksofona skaņās ar saksofonistu Jāni Silakalnu. Pieteikšanās: 26405258. | Skatīt vairāk
no 20 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.02.2026 - 12.02.2026 Valentīndiena Hercogās vakariņas Hercogs Mārupe
Triju kārtu maltīte ar īpašu desertu un šefpavāra komplimentu. Plkst.14.00, 17.00 vai 20.00. cena no personas 50 Eur. | Skatīt vairāk
50 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.02.2026 - 08.02.2026 Džeza zvaigznes Ventspilī Ventspils TIC
Svētki, džeza zvaigznes un skatuves brīvība iespaidīgā Renāra Lāča jubilejas notikumā - 7. februārī, Ventspilī! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41613722sec.