Autors: Anna Burlakova Avots: Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
Aprīļa pirmajā svētdienā 2019. gada 7. aprīlī, individuālajiem apmeklētājiem Šmakovkas muzejāDaugavpilī biļetes cena būs īpaši patīkama.
Muzeja apmeklētājiem ir pieejami arī bezmaksas audio gidi latviešu, latgaliešu, krievu, angļu, lietuviešu un vācu valodā. Muzejā ir iespēja degustēt dažādus šmakovkas veidus un iegādāties suvenīrus.
Reklāma
Darba laiks 7. aprīlī: plkst. 11.00 – 17.00.
Šmakovkas muzejs piedāvā mūsdienīgu un atraktīvu stāstu par seno Latgales alkoholisko dzērienu - šmakovku, kas ir neatņemama kulinārā mantojuma sastāvdaļa.
Atraktīvais video par Šmakovkas muzeju:
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.
13. septembrī Cesvainē notiks izstādes “Jēkabs Bīne atgriežas Cesvainē” atvēršanas svētki. Atvērta arī Cesvaines luterāņu baznīca ar Jēkaba | Skatīt vairāk
13. septembrī no plkst. 19.00 Bauskā norisināsies Zemgales dižtirgus. Savukārt no plkst. 20.00 pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti apmeklēt | Skatīt vairāk