Daugavpilī norisināsies džeza mūzikas festivāls

Ik pēc 2 gadiem Daugavpilī skan Starptautiskais pavasara džeza mūzikas festivāls "Jazz Joy Spring", kas no 2019. gada 26. līdz 28. aprīlim norisināsies jau 16. reizi.

Kā jau ierasts, festivāla laikā džeza mūzikas cienītājiem tiks piedāvāta plaša un daudzveidīga koncertprogramma, kur varēs baudīt džezu gan no klasiskākajām tā izpausmēm, piemēram, Artūra Novika Džeza skolas vokālā ansambļa "Color Jazz" (Lietuva) sniegumā, līdz pat mūsdienīgākajām tā interpretācijām akustiskā kvarteta "Spring Roll" (Francija) izpildījumā. Pirmās festivāla dienas noslēgumā interesentiem būs iespēja apmeklēt arī jau par tradīciju kļuvušo Džeza improvizācijas vakaru (Jam Session), kurā piedalīsies gan mākslinieki no Daugavpils, gan festivāla viesi no dažādām valstīm. Kopumā festivālā piedalīsies džeza mūzikas meistari no 6 valstīm: Brazīlijas, Francijas, Kipras, Latvijas, Lietuvas un Vācijas. Tie būs tādi džeza mūzikas metri, kā Dainius Pulauskas Group no Lietuvas, Alexander Raichenok & Tico De Moraes Duo no Brazīlijas, Jūlija Zakirova un R’n’B Trio no Latvijas, Jan Grinbert Jazz Quartet no Vācijas u.c.

Koncerti notiks Vienības nama koncertzālē un Daugavpils Marka Rotko Mākslas centrā.

Festivāla programma pieejama šeit.

XVI Starptautisko pavasara džeza mūzikas festivālu rīko Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latviešu kultūras centru. Atbalsta Daugavpils pilsētas dome, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Francijas institūts Latvijā, Kultūrkapitāla fonds, Džeza mūzikas un mākslas attīstības centrs, "Villa Ksenija", SIA "Zieglera mašīnbūve", Picērija "Čili Pica", SIA "Axon Cable", SIA "Maģistr".

Organizatori nformē, ka festivāla aktivitātes var tikt fotografētas un filmētas Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Steiku meistarklase Tukuma TIC
Steiku vakars MeatMe Albatross restorānā Ķesterciemā kļūs par izsmalcinātu garšu piedzīvojumu, kur augstākās kvalitātes gaļa satiksies ar meistaru | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.03.2026 - 16.03.2026 Programmas un meistarklases ikvienam Bauskas TIC
No radošām darbnīcām līdz izzinošām programmām – iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai iedvesmotos, mācītos un baudītu kopā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.03.2026 - 13.03.2026 BOŅUKS 2025.Latgaliešu kultūras gada balva Rēzeknes pilsētas TIC
14.martā 18:00 Latgalīšu kulturys bolvys “Boņuks 2025” ceremoneja – satikšona, īsadvesma i godynuošona GORĀ. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.02.2026 - 14.03.2026 Pasākumi  Bauskas novada iepazīšanai 2026 Bauskas TIC
Esam apkopojuši lielākos pasākumus Bauskas novadā 2026. gadā. Apskati pasākumus un ieplāno datumu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45789194sec.