«Inženieru arsenāls» aicina uz Zemessardzes militārās tehnikas izstādi

Lāčplēša dienas priekšvakarā, 2023. gada 10. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 19.00, Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centra “Inženieru arsenāls” iekšpagalmā (Imperatora iela, 8) būs skatāma Zemessardzes militārās tehnikas izstāde. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Zemessardzes 34. kājnieku bataljonu.

Visiem interesentiem būs iespējams gan apskatīt militāru transportu, gan paturēt rokās dažāda veida ieročus un iejusties zemessarga lomā. Zemessardzes pārstāvji pastāstīs arī par dienesta iespējām. Vakarā ir paredzēta “Inženieru arsenāla” fasādes gaismu ieslēgšana.

Ieeja pasākumā – bez maksas. Grupu apmeklējums jāpiesaka iepriekš, zvanot pa tālr. (+371) 28033133.

* Militārās tehnikas izstāde notiek tikai iekšpagalmā – Tehnikas un industriālā dizaina centra ekspozīcijas apmeklēšana ir atbilstoši cenrādim.

Vairāk informācijas par Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centru “Inženieru arsenāls” – Visitdaugavpils.lv portālā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Uzņēmumi


Daugavkrasti
,


Krāslavas TIC
,


Daugavpils TIC
,


Līvānu TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42545414sec.