Daugavpils aicina uz koncertu

29.01.2011 plkst. 21.00 Daugavpils novada Kultūras centrā Vārpa (Daugavpils , Dobeles iela 30) notiks atbalsta pasākums dziedātājai Irēnai Ancānei - «par vienu dienu tuvāk tev...», informē «Baltijas pasākumu aģentūras» pārstāvis Māris Korsiets.

Pasākums jeb tradicionālā «latviešu ballīte» tiek rīkota, lai pēc grūtas slimības atbalstītu Latvijā populāro dziedātāju Irēnu Ancāni un tajā piedalīsies Irēnas draugi - mūziķi no Daugavpils un Ilūkstes: «Dabasu duravys», «Metrs», «Out of Horizon», «Patrioti.lg», Uškānu ģimene, Paukštu un Tamaņu ģimenes ansamblis un DJ Gatis.

«Mēs neviens nezinām, kad un kas ar mums var notikt, tāpēc ikdienā katram no mums ir svarīga draugu pleca un sirds sajūta, ir labi būt kopā - šoreiz atbalstot Irēnu, » saka Daugavpils novada Kultūras centra direktore un pasākuma dalībniece Inta Uškāne.

Pasākumu atbalsta: Daugavpils novada Kultūras pārvalde, «Latgales laiks», «Latgales radio», «Devon», «Klondaika», Daugavpils teātris. Ieeja par ziedojumiem 3Ls, visi savāktie līdzekļi tiks ziedoti Irēnai Ancānei. Galdiņu skaits ierobežots, rezervācija pa tālr:26360806

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2026 - 27.03.2026 MŪZIKA | Stāsti kopā ar Kārli Kazāku Tukuma TIC
Engures Saieta namā valdīs vienkārši skaists un silts kopā būšanas vakars ar mūziķi Kārli Kazāku. Telpu piepildīs viņa sirsnīgās dziesmas un | Skatīt vairāk
Latvija
Lieldienu brīvdienas Ventspilī! Ventspils TIC
Aicinām gan lielus, gan mazus svinēt Lieldienas Ventspilī. Uzzini par pasākumiem un aktivitātēm. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.03.2026 - 31.03.2026 Latgales garšu mēnesis Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Daugavkrasti
,


Liepājas reģiona TIB
,


Rēzeknes pilsētas TIC
,


Daugavpils TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::4.92740798sec.