Valmieras Kultūras centrā skanēs kamermūzikas koncerts «Duo Arnicans»

7. oktobrī plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs kamermūzikas koncerts „Duo Arnicans”, kurā muzicēs starptautiskajā mūzikas pasaulē pazīstamas personības – pianiste Arta Arnicāne un čellists Florians Arnicāns.

Mūziķi ir izveidojuši čella un klavieru duetu, kas rezidē Cīrihē (Šveice). Dueta koncertdarbības aizsākums rodams 2014.gadā, kad mākslinieki sajūsmināja klausītājus Skotijā un Anglijā, kā arī ar panākumiem uzstājās Mazajā ģildē Rīgā. Pirmais dueta ieskaņotais disks „Duo Arnicans” ar romantiskās mūzikas repertuāru nāca klajā 2015.gadā, ko žurnāls „Mūzikas Saule” vērtējumā tika izcēlis ar augsto interpretācijas līmeni un emocionālo piepildījumu. Šogad iznākušais otrais albums ar nosaukumu „Enchanted” ir Eiropas komponistu skaistāko daiļdarbu kopa, no kuras vairāki darbi izskanēs 7.oktobra koncertā.

Koncerta programma: Jāzeps Vītols Skicējums Op.12, Stāsts Op.14, Fēlikss Mendelszons-Bartoldi Dziesma bez vārdiem, Antonīns Dvoržāks Melodija, Jozefs Suks Serenāde Op.3, Moriss Ravels Skaņdarbs habanēras žanrā, Manuels de Falja Spāņu svīta: Moru lakats, Nana (šūpuļdziesma), Dziedājums, Asturiana, Jota, Polo un Johanness Brāmss Sonāte klavierēm un čellam Fa mažorā Op.99 četrās daļās.

7. oktobra kamermūzikas koncerts ir bez ieejas maksas - tā ir abu mūziķu velte Latvijas simtgadei. Koncertu rīko Valmieras Kultūras centrs sadarbībā ar bezpeļņas biedrību „Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss”. Aicinām Valmieras iedzīvotājus ar savu klātbūtni pagodināt šo skaisto notikumu pilsētas kultūras dzīvē!


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ceļojumi, kuri ir piemēroti ikvienam! LATTUR
Tūrisma firma «Lattur» nodarbojas jau vairāk nekā 30 gadus ar tūrisma organizēšanu un ir uzticams partneris starptautiskajā tūrisma biznesā. | Skatīt vairāk
Atpūtas komplekss “Beļmonti” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas u.c. | Skatīt vairāk
Kaspars Zemītis | akustiskais solokoncerts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
28. decembrī 16.00 restorānā AKUSTIKA ielūdzam uz atkalsatikšanos ar mūsu draugu, ģitāru pavēlnieku – Kasparu Zemīti! | Skatīt vairāk
25 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.12.2025 - 26.12.2025 ASV. Turkish Airlines SKY24.LV
Turkish Airlines Ekonomiskās klases aviobiļešu piedāvājums // Pārdošanas periods: līdz 26.12. // Ceļošanas periods: līdz 15.06.2026. | Skatīt vairāk
no 549 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.38902712sec.