Valmieras Tūrisma informācijas centrā radīts unikāls suvenīrs

Laikā, kad Valmierā noslēgumam tuvojas Jāņa Daliņa stadiona vērienīgie pārbūves darbi un vieglatlētikas manēžas būvniecība, lai jau pavisam drīz tajā varētu pulcēties sportisti un sporta entuziasti no tuvienes un tālienes, Valmieras Tūrisma informācijas centrs, godinot izcilo soļotāju Jāni Daliņu, radījis tematisku suvenīru – īpašas Valmieras dizaina sporta zeķes ar citātu “Kaut man Daliņa kājas būtu”. Zeķes atraktīvas padara Valmieras izaugsmes medaļas un uzraksta izvietojums – tas ir asimetrisks. Cena par vienu sporta zeķu pāri: 9 EUR.

Dziesmā teiktais “Kaut man Daliņa kājas būtu!” bijusi daudzu vēlme. Un kā nu ne! Tādu olimpisko izveicību, kāda bija pasaulslavenajam vieglatlētam Jānim Daliņam, mūsdienu straujajā dzīves ritmā gribētu ne viens vien. Atmiņā iespiedusies arī Jāņa Āres izpildītā dziesma “Ak, kaut man Daliņa kājas būtu!”, kas bija populāra 20.gadsimta 30.gados un tika iekļauta arī pirmajā Rīgas radiofona izdotajā skaņuplatē.

Jānis Daliņš bija ievērojams latviešu sportists – viens no visu laiku izcilākajiem latviešu vieglatlētiem. Savas profesionālās karjeras laikā uzvarējis daudzās soļošanas sacensībās Latvijas un pasaules mērogā, sasniedzis septiņus pasaules rekordus un 40 reižu labojis Latvijas rekordus soļošanā. 1932.gadā Amerikas Savienotajās Valstīs, Losandželosā norisinājās X olimpiskās spēles, kurās Jānis Daliņš izcīnīja sudraba medaļu 50 km soļojumā. Tā bija pirmā olimpiskā medaļa Latvijas sporta vēsturē.

Ārkārtējā situācijas laikā Valmieras Tūrisma informācijas centrs klientus apkalpo attālināti.  Suvenīrus iespējams iegādāties, sazinoties pa tālruni 26332213, rakstot e-pastu uz tic@valmiera.lv vai aizpildot elektronisku pasūtījuma formu šeit. Viss suvenīru piedāvājums Valmieras Tūrisma informācijas centrā aplūkojams šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
TEĀTRIS | "Mudīte atkal lido!" Tukuma TIC
Izdzīvo sirsnīgu un dzīvespriecīgu piedzīvojumu komēdijā “Mudīte atkal lido”. Mudīte, sagaidot sešdesmito dzimšanas dienu, drosmīgi atstās | Skatīt vairāk
Latvija
TLMS "Valmiera" jubilejas izstāde Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Par godu TLMS "Valmiera" 80.jubilejai no 7. marta līdz 22. aprīlim Valmieras muzejā būs skatāma izstāde “Rokas un pavedieni”. | Skatīt vairāk
Latgales garšu mēnesis - IGGI bārs Rēzeknes pilsētas TIC
Visu martu IGGI piedāvā Latgales spēka burgeru un krāsnī ceptu kartupeli mednieku gaumē. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.03.2026 - 13.03.2026 TIKŠANĀS | Juris Hiršs Kandavā Tukuma TIC
Sirsnīgā un iedvesmojošā atmosfērā būs iespēja satikt Latvijas Nacionālā teātra aktieri Juri Hiršu, kurš vakaru piepildīs ar savu daudzpusīgo | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.67013001sec.