Valmieras muzejā būs skatāma tomātu izstāde

2023. gada 8. un 9. septembrī Valmieras muzeja Veļas žāvētavā aicinām apskatīt tomātu izstādi – vietējo un ārzemju selekcionāru radītās tomātu šķirnes, kuras savos dārzos izlolojušas tomātu audzētājas un kolekcionāres no Valmieras novada Natālija Zeltiņa, Evita Zeltiņa un Inese Zemeša.

Mūsdienu tomātu šķirņu piedāvājumā daudzveidība variē no tradicionāli sarkaniem un apaļiem līdz pat daudzkrāsaini strīpainiem, iegareniem un rievotiem, savukārt to izmēri – no ogas lieluma līdz pat kilogramos mērāmiem. Tomātu izstādē būs iespējams ielūkoties tomātu selekcionāru mākslas darbos, apskatīt pasaules jaunākās un modernākās tomātu šķirnes.

Izstādes laikā būs iespējams tikties ar kolekcionārēm un saņemt konsultācijas tomātu audzēšanā no sēkliņas līdz pat ražai. Tāpat izstādes laikā varēs iegādāties tomātu sēklas.

Izstāde apmeklētājiem atvērta no plkst. 10.00 līdz 16.00.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latvijas tūrisma informācijas tirgus 2026 Ventspils TIC
Aicinām visus Latvijas tūrisma informācijas centrus un galamērķu pārstāvjus pieteikties dalībai “XI LATVIJAS TŪRISMA INFORMĀCIJAS TIRGŪ 2026”, 9 | Skatīt vairāk
Latvija
Prestižākā atzinība pasaules tūrismā ⭐ Coral Travel Latvia
Izziņotas Coral Travel ''Starway World Best Hotels'' - labākās viesnīcas pēc ceļotāju pieredzes vērtējumiem | Skatīt vairāk
TOP 12 tūrisma objekti Bauskas novadā Bauskas TIC
Plāno brīvdienas Bauskas pusē? Šie 12 objekti ir obligāti jāiekļauj tavā maršrutā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.75259781sec.